Filip Galas we współpracy z Davines zadbał o fryzury podczas pokazu TOMAOTOMO

Skomentuj jako pierwszy!

Filip Galas we współpracy z Davines zadbał o fryzury podczas pokazu TOMAOTOMO

Prostota, minimalizm, blask – tak w skrócie można zdefiniować fryzury, które Filip Galas wraz ze swoim zespołem Freehair Team przygotował podczas pokazu najnowszej kolekcji TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak – Piano-Forte. Pokaz odbył się 21 czerwca 2017 r. w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

 

Kolekcja Piano-Forte to zaproszenie do eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. Wytworne jedwabie, ekskluzywny, szwajcarski haft, zdobne aplikacje, pióra tworzą klasyczne projekty Tomasza Olejniczaka, o intrygującym wyglądzie. Dla takiego zestawienia idealnym rozwiązaniem okazały się minimalistyczne fryzury, stworzone przez Filipa Galasa oraz jego zespół Freehair Team.
„Fryzury są tłem dla kolekcji, kolekcji, która jest bardzo bogata w swoim charakterze. Stawiamy na proste włosy i podkreślenie naturalnego połysku, w niektórych przypadkach użyjemy produktu wzmacniającego połysk, żeby włosy miały lustrzane odbicie. Fryzury raczej czyste, na włosach prostych, wygładzonych, z przedziałkiem przez środek lub na bok, w kilku przypadkach pojawił się klasyczny kucyk z tyłu głowy” – tłumaczy Filip Galas.
Zespół fryzjerski Filipa Galasa stworzyli: Ewelina Broniek, Łukasz Namięta, Izabela Raszka, Paulina Świerczyńska, Paula Wolak.

Do stworzenia fryzur styliści użyli kosmetyków Davines, m.in. Definition Mist – mgiełki nadającej połysk z linii Your Hair Assistant, mocnych lakierów oraz fluidu wygładzającego z linii More Inside, ale także olejku OI dla wykończenia fryzury i nadania jej zdrowego, pełnego blasku wyglądu.


fot:Marek Makowski
fot:AKPA

Najnowsze posty na forum

 • moniooo Avatar Wybór maszynki do strzyżenia na zero

  Witam. Szukam maszynko-trymera który będzie służył mi przede wszystkim do golenia na zero (tu i...

  Ostatni post przez moniooo

 • danielczuk Avatar CENNIK

  Ja po roku podwyższyłem cennik o 10 zł na usługach droższych, 5 zł na usługach tańszych. Za...

  Ostatni post przez danielczuk

 • danielczuk Avatar jak znalezc prace?

  Też długo nie mogłem znaleźć pracy. W jednym z salonów szefowa nawet była zainteresowana,...

  Ostatni post przez danielczuk