Ekologiczne składniki produktów KEMON ze zjawiskowych upraw we Włoszech

Skomentuj jako pierwszy!

Ekologiczne składniki produktów KEMON ze zjawiskowych upraw we Włoszech

Długie, piękne i lśniące włosy to nie od dziś symbol kobiecości, o którym marzy wiele z nas. Dbając o nie warto sięgnąć po starannie uprawiane, naturalne składniki. Znaleźć je można w produktach marki Kemon, która stawia na wszystko to, co dla włosów najlepsze.


Najpiękniejsze zakątki włoskiej Umbrii oraz dobrodziejstwa natury - to właśnie z nich czerpie marka Kemon. Zawarte w jej produktach składniki aktywne dobrano tak, aby uzyskać optymalne efekty działania. Masła, oleje czy wyciągi roślinne dzięki swoim właściwościom zapewniają skuteczną pielęgnację dodatkowo wpisującą się w obecnie panujący, ekologiczny trend.

Perfekcyjny skład kluczem do sukcesu
Organiczne składniki takie, jak nagietek, wyciąg z jogurtu, len czy proteiny owsa sprawiają, że włosy stają się odżywione i jedwabiście gładkie. Specjalistyczną pielęgnację we włoskim stylu zapewnia m.in. seria ACTYVA, w której znajdziemy oliwę z oliwek oraz wyciąg z pestek brzoskwini. Składniki te regenerują suche i matowe kosmyki, zapewniając im blask i elastyczność. Cennymi sprzymierzeńcami zniszczonych włosów są także: bogate w kwasy tłuszczowe i witaminy A, E i F masło shea, będący skarbnicą witaminy E i kwasów omega-6 olej arganowy, oraz olejek z siemienia lnianego posiadający właściwości ochronne i odżywcze. Z dobroci naturalnych składników mogą skorzystać osoby o każdym rodzaju włosów: przesuszonych i trudnych do ułożenia, przetłuszczających się,
z łupieżem, farbowanych, a także tych, ze skłonnością do wypadania.

W zgodzie z naturą
Kosmetyki Marki Kemon zostały wyróżnione licznymi certyfikatami, m.in.: Love Nature, który jest przyznawany wyłącznie markom, których produkty pozbawione są składników szkodliwych dla zdrowia i otoczenia. ICEA Vegan potwierdza bezpieczny i przyjazny środowisku skład kosmetyków, a Green PE świadczy o tym, iż ich opakowania zostały wykonane z odpowiednich materiałów przetworzonych. Produkty Kemon nie są również testowane na zwierzętach. Wszystko to sprawia, że wyroby włoskiej marki to idealny wybór dla osób troszczących się o środowisko naturalne i mających na uwadze dobro zwierząt.

Najnowsze posty na forum