Topowe produkty i trendy na targach LOOK 2017

Skomentuj jako pierwszy!

Topowe produkty i trendy na targach LOOK 2017

Nowości, liderzy branży i prezentacje modnych stylizacji. Targi LOOK już w weekend 22-23 kwietnia!
Wydarzenie jest doskonałą okazją, aby zamówić oryginalne preparaty do włosów, ozdoby do stylizacji, produkty do przedłużania włosów, a zapoznać się z ofertą nowoczesnego wyposażenia sklepów i salonów fryzjerskich.

Pierwszego dnia targów LOOK odbędzie się kolejna edycja KREATORA - jednego z najważniejszych konkursów fryzjerskich. Udział w rywalizacji jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla kreatywnych stylistów fryzur. Do tegorocznych tematów należą: Gotyk (kategoria NEW LOOK), Fala i awangarda – lata 20. (kategoria ART&HAIR), Pokemony (CRAZY KIDS HAIR), Glamour (kategoria FOREVER YOUNG 60+). Na scenie pojawi się również konkurencja BeautyLIVE!, w której fryzjerzy losują na scenie modelki i na żywo, bez wcześniejszego przygotowania.

W czasie targów odbędą się inne, równie prestiżowe konkursy dla fryzjerów. 23 kwietnia specjaliści z całego kraju będą ze sobą rywalizować w Mistrzostwach Polski, które w tym roku otrzymały nazwę Master of Beauty, w konkurencjach: Fryzjerstwo, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Barbering oraz Stylizacje.

LOOK to również miejsce szkoleń i pokazów. Najnowsze trendy w cięciu i koloryzacji zobaczycie na stoiskach i scenie głównej, a wystawcy zapraszają na swoje szkolenia. W tym roku powraca kolejna edycja Artego Prestige Night. Swoją premierę zapowiada Kemon i Akademia Maniewski. Nowością podczas targów LOOK i beautyVISION jest plebiscyt „Mistrzowie Urody” organizowany dla województwa wielkopolskiego przez Głos Wielkopolski. Równocześnie plebiscyty będą odbywać się w województwie kujawsko-pomorskim oraz lubuskim. Głosami publiczności zostanie wybrany m.in. najlepszy fryzjer czy kosmetyczka. Laureatów poznamy podczas targów. Wszystkie szczegóły na temat targów znajdziecie na stronie organizatora: www.look.mtp.pl A już dziś możecie kupić bilet na targi na stronie www.mtp24.pl

Najnowsze posty na forum