KREATOR 2017 - konkurs sztuki fryzjerskiej

Skomentuj jako pierwszy!

KREATOR 2017 - konkurs sztuki fryzjerskiej

KREATOR - konkurs sztuki fryzjerskiej odbędzie się 22.04.2017 roku już po raz 15 jak zwykle podczas Forum Fryzjerstwa LOOK w Poznaniu. Konkurs jest miejscem spotkań wielu pokoleń stylistów związanych z fryzjerstwem, którzy chcą się razem spotkać żeby, wymienić swoje doświadczenia, pokazać swoje umiejętności,  poznać nowe techniki i pomysły, zobaczyć coś nowego i oryginalnego.


Konkurs od początku stawia na rozwój swoich uczestników oraz możliwość pokazania większej publiczności ich talentu. Nasi laureaci mają możliwość korzystania ze szkoleń fundowanych przez naszych sponsorów. Pokazują swoje prace na łamach magazynów i portali branżowych.  

KREATOR jest dla naszych stylistów  trampoliną, która unosi ich wysoko w zawodowej karierze. Nasi byli uczestnicy, a obecnie uznani szkoleniowcy i gwiazdy fryzjerstwa To między innymi: Robert Wypych, Maria Korzeniowska, Beata Dysiewicz, Alicja Glos-Krawczyk, Przemysław Kania, Olga Sobocińska, Rafał Szydłowski, Iwona Klimczak, Bartosz Szydlak i wielu innych.

Konkurs jest wymianą myśli, pomysłów i doświadczeń stylistów na różnym etapie swojego zawodowego rozwoju, ponieważ nie ma limitu wieku, więc zmagają się tu uczniowie szkół fryzjerskich, fryzjerzy posiadający własne salony jak i ci, którzy chcą zmierzyć się z tym zawodem.  

Stawiamy na wyczucie koloru, bryły i stylu naszych uczestników. Chcemy by nasi laureaci swoje pomysły i umiejętności potrafili przenieść na swoje prace i stworzyć z nich w każdej konkurencji piękną całość.

 

kre1703211

1. Kategoria: NEW LOOK stylizacja damska
TEMAT: "Stylowy i czasem mroczny GOTYK - styl w modzie ostatnich lat"
Uczestnicy powinni wykonać  fryzury które będą mogły z odpowiednio dobranym przez uczestnika strojem stworzyć stylizację w stylu gotyckim. W tej konkurencji ocena sędziów obejmuje  ocenę za strzyżenia, koloryzacji oraz oceny całości
 
2. Kategoria: NEW LOOK stylizacja męska
TEMAT: "Stylowy i czasem mroczny GOTYK - styl w modzie ostatnich lat"
Uczestnicy powinni wykonać  fryzury które będą mogły z odpowiednio dobranym przez uczestnika strojem stworzyć stylizację w stylu gotyckim. W tej konkurencji ocena sędziów obejmuje ocenę za strzyżenia, koloryzacji oraz oceny całości

3. Kategoria: ART&HAIR
TEMAT: Awangardowa FALA
FALA to element, który musi się pojawić we fryzurze. Mamy na myśli falę zrobioną w stylu lat 20. Nie chodzi nam o zrobienie całej fryzury w fale ale, żeby fala się pojawiła. W dalszym ciągu liczymy na przerysowanie i widowiskowość całej stylizacji w iście awangardowym stylu. Włosy przed konkurencją mogą być skręcone.
Ocenie podlega pomysł na całość oraz jakość wykonania fryzury

4. Kategoria: KIDS CRAZY HAIR  
TEMAT: ZABAWA W POKEMONY
POKEMONY dziwne stwory z popularnej gry- POKEMONY przybierają bardzo dziwne postaci. Chcemy żeby uczestnicy pobawili się swoją wyobraźnią i stworzyli stwory ze swoich małych modeli  , które mogły by być POKEMONAMI

5. Kategoria: FOREWER YOUNG na modelce lub modelu  60+       
TEMAT:W stylu GLAMOUR
Zapraszamy do konkursu stylistów z  modelkami , które skończyły 60 lat. Konkurencja ma pokazać , że w każdym wieku można wyglądać pięknie. Chcemy aby uczestnicy przygotowali fryzury na swoich modelkach oraz całe stylizacje w wielkim stylu pełnym przepychu i elegancji. Prawdziwy GLAMOUR

6. Kategoria: BEAUTY LIVE stylizacja damska
Pięciu wybranych stylistów na podstawie przesłanego porfolio  losuje modelki, których nie widzieli. W ciągu trzech godzin muszą zrobić koloryzację, cięcie, modelowanie i makijaż. Makijaż może być wykonany przez wizażystę. Ocenie podlega cała metamorfoza, sposób dopasowanie do modelki i technika.

Zapraszamy na nasze strony:
http://kreator-konkursfryzur.blogspot.com/
https://www.facebook.com/KREATOR-konkurs-fryzur/

kre1703212

Najnowsze posty na forum