Zapraszamy na Festiwal Fryzjerski Hair Fair i Kosmetyczny Beauty Fair do Sosnowca, już w najbliższy weekend

Skomentuj jako pierwszy!

Zapraszamy na Festiwal Fryzjerski Hair Fair i Kosmetyczny Beauty Fair do Sosnowca, już w najbliższy weekend

Szereg atrakcji czeka uczestników Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair i Festiwalu Kosmetycznego Beauty Fair. Ciekawy program przygotowali zarówno organizatorzy jak i Wystawcy prezentujący ofertę na swoich stoiskach wystawienniczych.

 

fes1411131

Scena główna obfitowała będzie w liczne pokazy i prezentacje trendów wiodących marek na rynku europejskim i światowym. Na uwagę zasługują takie nazwiska jak Mistrzyni Maria Korzeniowska, Nowa Grupa Artystyczna "#1" której założycielami są J.Ziemirski i A.Ptak, a która to inaugrację swojej działalności zaplanowała właśnie na Festiwalu pokazem CODE, zespół edukatorów Berendowicz&Kublinw spektaklu "Oh! Retro"; Mistrz upięć i niesamowity ShowMen - Robert Wypych wraz z marką Progress Września, Olga Sobocińska w pokazie "Artistique Night" czy Gwiazada Festiwalu zaproszona przez Organizatora - firmę WATS francuski stylista Pascal de los Rios w asyscie Dyrektora Artystycznego Subtil France - Fabrice Parra oraz wielu innych artstów fryzjerów,  którzy uświetnią tegoroczne pokazy fryzjerskie. Między innymi zobaczymy kolekcję Neon marki Revlon Professional, "Back to the Classic", pokaz ModneWłosy wraz z Barber Group (w pokazie Night&Day), rewię strzyżeń prezentowaną przez Kamila Turleja a także "Modern Classic" Mistrzyni Marty Robak. W sobotę zaś - tradycyjnie już scena główna oddana zostanie ambitnej młodzieży szkolnej, która przygotowuje swoje pokazy w ramach Parady Szkół.

Swoje pokazy zaprezentują zespoły: Centrum Kształcenia Praktycznego z Częstochowy; Zasadnicza Szkoła Zawodowa Izby Rzemieślniczej w Rybniku; Zespół Anagra z Łodzi; Zespół Szkół nr 5 w Tychach; Górnośląskie Centrum Edukacyjne Show; Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach; Zespół Szkół Usługowo – Rzemieślniczych nr 3 w Bytomiu; ZSCW Trzciana.

Można będzie śledzić zmagania zawodników w 14 Konkursie Fryzjerskim o Puchar Śląska oraz Mistrzostwach Top City a także w Mistrzostwach w Zdobieniu Paznokci Fanstamagorie 2014., które od lat współorganizuje Ewa Żabińska-Lubowiecka  - kosmetolog, mistrz kosmetyki, edukator Centrum Kosmetycznego Vellp Professional i Vellp Education.
Fantasmagorie doczekały się już piątej edycji internetowej - opartej na przesyłaniu zdjęć wykonanych prac - oceniane będą dłonie i stopy. Mozna także spróbować swoich sił w internetowej edycji Metamorfoz - to konkurs dla stylistki paznokci,wizażystki i fryzjerki - oceniana będzie zmiana wizerunku modelki w ujęciu całej sylwetki (to także konkrus zdjęciowy).  W sobotę tradycyjnie odbędzie się konkurencja zdobienia paznokci biznesowych natomiast w niedzielę wielkie SHOW Nail Art w tym roku w dość trudnej tematyce "Zamki i Warownie".

Po raz drugi odbędą się także Mistrzostwa Polski w Makijażu Permanentnym Linel - prestiżowy konkurs z ogronmą pulą cennych nagród współorganiozwany przez prężnie działającą firmę Linel.
Nie braknie także wyzwań dla wizażystek - bowiem dla nich przewidziano kolejną edycję Mistrzostw Makijażu Ekstrawaganckiego - konkurs na wysokim poziomie z dużą liczbą startujących oraz znakomitym składem Jury. W tym roku zobaczymy makijaże... czekoladowe. Tytuł tegorocznego konkursu to "Kraina Czekolady". Opiekę artystyczną i patronat organizacyjny nad Mistrzostwami piastuje od lat Artysta Plastyk, właścicielka Szkoły Makijażu Artis - Anna Bogdziewicz.

Oba festiwalowe dni będą okazją do zdobywania wiedzy od najlepszych - przygotowany został panel seminaryjny i szkoleniowy trwający nieustannie od początku do zakończenia targów. Prelekcje, wyklady i prezentacje zaplanowane sa równolegle w dwóch salach konferencyjnych. Dodatkowo czesc warsztatowa prowadzona bedzie niezaleznie. Wstęp na wszystkie prelekcje zawarty jest w bilecie wstępu na targi (za wyjątkiem Warsztatów Fryzjerskich VIP). Ponadto, nowe konkursy z cennymi nagrodami!  

Zachęcamy gorąco do udziału w tej niepowtarzalnej imprezie, która na długo zapada w pamięć uczestników

 

Najnowsze posty na forum

 • abacter Avatar Witam wszystkich

  Jeśli lubisz hazard, jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ta strona oferuje ogromny wybór...

  Ostatni post przez abacter

 • tironmings12 Avatar dobre

  Cześć, dzisiaj jest wielu graczy, którzy potrzebują znaleźć dobre miejsca do gry. Najlepiej...

  Ostatni post przez tironmings12

 • forntowen Avatar Writing papers

  Very often, students do not have time to do their written work, including essays. It is for them I...

  Ostatni post przez forntowen