Program 12 edycji Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair i Festiwalu Kosmetycznego Beauty Fair

Skomentuj jako pierwszy!

Program 12 edycji Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair i Festiwalu Kosmetycznego Beauty Fair

Podczas tegorocznej 12 edycji Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair i Festiwalu Kosmetycznego Beauty Fair szereg atrakcji przygotowali zarówno organizatorzy jak i Wystawcy prezentujący ofertę na swoich stoiskach wystawienniczych.

 

Scena główna obfitowała będzie w liczne pokazy i prezentacje trendów wiodących marek na rynku europejskim i światowym. Na uwagę zasługują takie nazwiska jak Mistrzyni Maria Korzeniowska, Tomasz Migdal, Berendowicz&Kublin czy Robert Wypych, które uświetnią tegoroczne pokazy fryzjerskie.

 

Można będzie śledzić zmagania zawodników w Konkursie o Puchar Śląska a także w Mistrzostwach w Zdobieniu Paznokci Fanstamagorie 2011.  Nowością konkursową w tym roku jest kreatywny konkurs TopCity, który pierwszy raz dostępny jest dla uczniów zawodu. Top City i Top City Junior odbywają się w festiwalową niedzielę 25.11.2012 od godz. 9:00
Fantasmagorie doczekały się już trzeciej edycji internetowej - opartej na zdjęciach - oceniane będą dłonie i stopy. Mozna także spróbować swoich sił w internetowej edycji Metamorfoz - to konkurs dla stylistki paznokci,wizażystki i fryzjerki - oceniana będzie zmiana wizerunku modelki w ujęciu całej sylwetki.

 

Oba festiwalowe dni będą okazją do zdobywania wiedzy od najlepszych - przygotowany został panel seminaryjny i szkloeniowy trwający nieustannie od początku do zakończenia targów. Prelekcje, wyklady i prezentacje zaplanowane sa równolegle w dwóch salach konferencyjnych. Dodatkowo czesc warsztatowa prowadzona bedzie niezaleznie. Wstęp na wszystkie prelekcje zawarty jest w bilecie wstępu na targi.

Ponadto, nowe konkursy z cennymi nagrodami! Kolejny raz na targach rozegrane zostaną mistrzostwa Grand Prix w Bodypaintingu!

Zachęcamy gorąco do udziału w tej niepowtarzalnej imprezie, która na długo zapada w pamięć uczestników.

POBIERZ PROGRAM IMPREZY


PROWADZENIE IMPREZY: BARTEK OSUMEKNajnowsze posty na forum