KMS California ma obsesję na punkcie stylu - kampania 2014

Oceń ten film:
(0 głosów)

KMS California ma obsesję na punkcie stylu - kampania 2014
Topowi styliści fryzur KMS California - profesjonalnej marki do pielęgnacji i stylizacji włosów - Edwin Johnston i Clive Allwright - na 2014 rok przygotowali kampanię „Obsessed with Style" („Z obsesją na punkcie stylu"), która celebruje indywidualność i wolność w wyrażaniu siebie.

Na serii fotografii możemy zobaczyć jak motto kampanii ożywa dzięki dziesięciu modelom. Zdjęcia koncentrują się przede wszystkim na świetnych uczesaniach, ale mocno podkreślają także indywidualny przekaz modowy każdego z modeli oraz sposób ich zachowania. A za jego pomocą modele manifestują wolność, oryginalność i przebojowość.
Edwin Johnston i Clive Allwright stworzyli uczesania bazujące na modzie ulicznej, odwadze i wyjątkowości. Wykreowane przez nich fryzury cechuje niezwykle wysoka precyzja cięcia i wykończenia. - W czasie pracy nad kolekcją mocno koncentrowaliśmy się na tym, aby fryzury zjawiskowo prezentowały się w prasie - relacjonuje Edwin Johnston. - Dodatkowo tak poprowadziliśmy cięcia i stylizacje, aby dobrze wyglądały na żywo oraz były możliwe do stworzenia w salonie i odtworzenia w domu - dodaje Johnston. - W pracy stylisty pomysł na fryzurę jest ważny, ale kluczowe jest to, by stworzyć zestaw technik umożliwiających jej urzeczywistnienie. Jestem bardzo zadowolony, bo w kampanii „Obsessed with Style" udało nam się połączyć te dwa czynniki - mówi Clive Allwright.
Kropką nad i jest starannie dobrana garderoba utrzymana w duchu vintage. To miks najnowszych trendów połączonych z ubraniami-ikonami. Całość jest eklektyczna, zaskakująca i kolorowa - tak jak produkty KMS California.

Najnowsze posty na forum