Galerie

Witamy w naszej bazie inspiracji. To tu, w galerii, możesz przejrzeć zbiór fotografii prezentujących konkretne FRYZURY, a także w sekcji VIDEO, zobaczyć ciekawe filmy przedstawiające zarówno kampanie światowych marek, jak i krótkie filmiki instruktażowe.

Specjalnie dla Ciebie podzieliśmy galerie na kilka uporządkowanych grup, co powinno być ułatwieniem w poszukiwaniu konkretnych zdjęć. Interesują Cię fryzury damskie czy męskie? Na długich, średnich, a może krótkich włosach? Może chcesz dobrać uczesanie lub cięcie do konkretnego typu urody lub kształtu twarzy? W tym miejscu znajdziesz inspiracje fryzjerskie, które wpisują się w najnowsze trendy. Zdjęcia  pomogą Ci dobrać fryzurę dla konkretnej osoby.

W wolnej chwili warto zajrzeć do działu wideo, w którym znajdziesz m.in. receptę na lekką, romantyczną fryzurę, warkocz w kształcie litery S czy opis szybkiej techniki cieniowania włosów nożem chińskim. To jedynie kilka propozycji zamieszczonych w galerii, na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Najnowsze posty na forum