RUSH Hair Tina Farey - Best in Avant Garde

Skomentuj jako pierwszy!

RUSH Hair Tina Farey - Best in Avant Garde

Założycielka Zespołu Artystycznego RUSH wraz z Andym Heasmanem, Tina Farey, ma za sobą wyjątkową karierę fryzjerską. Pracując wraz ze swoim zespołem i niektórymi najbardziej ukochanymi projektantami świata mody, Tina zwraca uwagę na szczegóły i kreatywny umysł, co ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu zarówno jej indywidualnych osiągnięć, jak i wielu wyróżnień Zespołu Artystycznego RUSH. Często można ją spotkać, gdy upewnia się, że każdy kosmyk włosów jest na miejscu dla fotografów podczas sesji i upewnia się, że każdy szczegół jest na miejscu, zanim modelka wejdzie na wybieg.

Dyrektor redakcyjny RUSH, Tina jest również szanowaną postacią w świecie awangardowego fryzjerstwa, tworząc jedne z najbardziej wyjątkowych i rozpoznawalnych stylizacji na przestrzeni lat, z których wiele jest regularnie cytowanych i rozpoznawanych zarówno przez media, jak i przez fryzjerów. Ponieważ jej zamiłowanie do niezwykłości i eklektyzmu ma ogromny wpływ na jej twórczość, rozmawiamy z Tiną o kreatywnym świecie fryzjerstwa, a dokładniej o jej ulubionych technikach i wskazówkach podczas tworzenia awangardowej kolekcji.

Tina Farey
Świat awangardy zawsze był moją prawdziwą pasją, odkąd dołączyłam do branży fryzjerskiej. Jest niewiarygodnie kreatywny, przesuwa granice twoich umiejętności jako jednostki, pozwalając ci być wolnym i odkrywać nowe głębie kreatywności fryzjerskiej. W świecie awangardy nic nie jest „dobre lub złe” i tak naprawdę nie ma ustalonych zasad – po prostu eksperymentowanie i próbowanie czegoś, co być może jest nieco inne, wraz z odkrywaniem nowych tekstur i struktur, bardzo często daje najbardziej niesamowity wygląd Utworzony.

Uważany za jedną z najbardziej innowacyjnych części naszej branży, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz stworzyć, umiejętności, których możesz użyć i oczywiście produktów i fizycznych tekstur, które można zaimplementować. Zaczynając od peruki i głowy lalki, puść wodze fantazji i skieruj swoją kreatywność na coś niesamowitego.

Jeśli chcesz zacząć i stworzyć stylizację inspirowaną awangardą, polecam kilka sposobów – dadzą ci one podstawę do rozpoczęcia i pozwolą rozpocząć podróż do tego bardzo kreatywnego świata.

Stencilowanie
Świetny sposób na wprowadzenie stylu na znacznie bardziej kreatywny poziom, szablonowanie jest ulubionym przeze mnie i wielu innych awangardowych stylistów. Zabawa szablonami i wzorami o różnych kształtach i używanie włosów jako płótna może dać jedne z najbardziej hipnotyzujących rezultatów, które możesz również zabrać z powrotem do salonu. To sprawia, że wygląd jest o wiele bardziej wyjątkowy i jest prawdziwą techniką odwracania głowy.

Peruki
Peruki są niesamowite do pracy i pozwalają przekształcić każdą osobę w jednej chwili. Używanie peruk daje swobodę tworzenia większych niż naturalne stylów, możliwość eksperymentowania z kolorami i naprawdę przekraczania granic bez obawy o uszkodzenie włosów modelki lub klientów. Często używam peruk do prac awangardowych i cieszę się swobodą twórczą. Korzystanie z różnych peruk i tresek może przenieść twoją wizję na zupełnie nowy poziom.

Inspiracja architektoniczna
Mam to szczęście, że często podróżuję i mogę zobaczyć wiele różnych miejsc na całym świecie w ramach mojej kariery fryzjerskiej. Wraz z tym przychodzi inspiracja architektoniczna, obejmująca otoczenie, kształty i konstrukcje powstałe w różnych częściach świata. Weź wszystko, co widzisz i zachowaj to z tyłu głowy na potrzeby przyszłej pracy i kolekcji. W swojej pracy zaimplementowałem kształty wielu słynnych budynków architektonicznych – to coś wartego uwagi!

 

Partnerstwo tekstur
W przypadku awangardy nie ma granic – w ogóle. Zachęca się do używania różnych tekstur, ponieważ nadaje to wyglądowi kreatywną przewagę i jest techniką, która działa bardzo dobrze. Skorzystaj z okazji, aby uwzględnić warstwy, wzrost, fale, obszary zaczesane do tyłu - cokolwiek chcesz spróbować, śmiało i zrób to. W moich stylizacjach, które stworzyłem przez rok, zrobiłem to w 90% moich stylizacji. Od obszernej, czesanej do tyłu miski w LCT, gdzie stworzyliśmy Rush Circus, po pomalowane na kolor struktury Colina Horgana na Fashion Week, zachęca się do używania różnorodnych tekstur i jest to trend w świecie awangardy.

Niezwykłe materiały
W świecie awangardy bardzo zachęca się do używania innych materiałów – czasami włosy to po prostu za mało. Materiały takie jak skóra, metal, tkaniny – wszystko, co można wykorzystać do uformowania lub dodania stylu, jest mile widziane. Bądź ekscentryczny i ciesz się tym, co tworzysz.

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Detoks sokowy

  Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

  1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

  Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..

  Ostatni post przez asia76