Z Japonii do Londynu: Ryuta Tomono rozpoczyna nowy etap z Tonym Rizzo, gotowym na podbój europejskiego świata fryzjerstwa

Skomentuj jako pierwszy!

Z Japonii do Londynu: Ryuta Tomono rozpoczyna nowy etap z Tonym Rizzo, gotowym na podbój europejskiego świata fryzjerstwa

Japońska fryzjerka pracowała w jednych z najlepszych salonów w Azji, a także na prestiżowych imprezach modowych i wizażowych. Uważa włosy za tworzywo artystyczne, które oprócz tego, że jest piękne, powinno wywoływać emocje. Dzięki swojej twórczości zdobył liczne wyróżnienia.

Karierę rozpoczął w wieku 15 lat, po pierwszej wizycie w luksusowym salonie podczas podróży do Tokio i uświadomieniu sobie, że ten zawód pozwoli mu uszczęśliwiać ludzi. Od tego czasu trenował z najlepszymi i pracował w niektórych z wiodących salonów w Azji, aby stać się punktem odniesienia, jakim jest dzisiaj w branży.

Jego niepowstrzymana kariera doprowadziła go do rozpoczęcia nowego etapu z dala od ojczyzny: w Londynie. I robi to z nikim innym jak legendarnym Tonym Rizzo. Dla Tomono „to zaszczyt i przywilej pracować z takim artystą fryzur jak on – jestem naprawdę podekscytowany!”. Dodaje, że jednym z jego celów w Londynie, jednej z głównych stolic mody, jest „możliwość uczestniczenia w kulisach wielkich wydarzeń, takich jak Tydzień Mody czy zdjęcia do reklam”.

To punkt zwrotny w jego karierze, przed i po: „Myślę, że to wyjątkowa okazja w moim życiu. Zamierzam całkowicie odbudować swoją karierę w Europie, co może być trudne, ponieważ pochodzę z tak daleka. Ale nowy świat czeka na mnie w Londynie, mieście sztuki, mody i miejscu narodzin fryzjerstwa."
Tu mano lobis, kolekcja włosów o miłości

Z całkowicie przełomową wizją fryzjerstwa, Ryuta Tomono tworzy niezwykłe projekty.

Przykładem tego może być kolekcja włosów Tu mano lobis, awangardowa propozycja, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, która ma na celu reprezentowanie najwyższej ludzkiej emocji, miłości. Poprzez cztery różne style wyraża ewolucję kobiecej miłości, od momentu pierwszego zakochania, aż do dnia ślubu.

Kolekcja TU MANO LOBIS autorstwa RYUTA TOMONO
„Tu mano lobis” oznacza po litewsku „jesteś moim skarbem” i jest maksymalnym wyrazem uczuć miłosnych do drugiej osoby. Na podstawie tych inspirujących słów Ryuta Tomono tworzy artystyczną kolekcję włosów, która reprezentuje maksymalne ludzkie emocje… miłość. w różnych stylach, Tomono wyraża ewolucję kobiecej miłości, od pierwszego zakochania aż do dnia ślubu.
pressroom.comunicahair.com faviconpressroom.comunicahair.com
Artysta o wielu twarzach

Dla Tomono najważniejsze jest wyszkolenie swoich umiejętności fryzjerskich. Z tego powodu nie przestawał trenować, najpierw w najlepszych salonach w Japonii, a potem samoukiem. Tym samym rozpoczął pracę w prestiżowym salonie MINX, a następnie jako dyrektor artystyczny w The Diamond Kyogoku, kolejnym z najbardziej luksusowych salonów w Tokio.

W wyniku pracy zespołowej w tym ostatnim salonie udało im się zdobyć International Visionary Awards Cut & Color 2018, w ramach wielkiego Alternative Hair Show.

Szkolił się również jako wizażysta, co pozwoliło mu na udział w wielu modowych redakcjach, a także pracuje jako nauczyciel. Wielopłaszczyznowy profil, który niewątpliwie pomoże mu podbić angielskie i europejskie fryzjerstwo.

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Forma opodatkowania

  Hej - zasady ogólne, czyli tzw. skala podatkowa. Do kwoty 85 528 płacisz 17% od dochodu, jeżeli...

  Ostatni post przez asia76

 • kijole216 Avatar Pomoc z fryzurą

  gives a lot of incredible emotions for all gambling enthusiasts from Australia who appreciate good...

  Ostatni post przez kijole216

 • alexseen Avatar Serbest zaman

  Bir akşam canım sıkıldı ve vakit geçirmek için farklı bir şeyler denemek istedim. Online...

  Ostatni post przez alexseen