Paul Falltric został ambasadorem artystycznym Revlon Professional

Skomentuj jako pierwszy!

Paul Falltric został ambasadorem artystycznym Revlon Professional

Revlon Professional UK /Ireland z radością ogłaszaja, że Paul Falltrick został Ambasadorem Artystycznym Revlon Professional. Znany jako mistrz swojego rzemiosła, Paul jest oddany przekazywaniu swojej pasji do strzyżeń szerszej  publiczności, a także swoim ukochanym klientom w firmie GFC Hairdressing, którą zbudował wraz ze swoją matką, Gisele Falltrick.

 

Matt Horder, dyrektor handlowy Revlon Professional UK /Ireland, mówi: „Cieszymy się, że Paul Falltrick dołączył do rodziny Revlon Professional jako artystyczny ambasador. Paul jest znanym i poszukiwanym stylistą na całym świecie oraz wnosi bogate doświadczenie, nie możemy się doczekać, aby odkrywać z nim nowe możliwości w 2021 roku ”.

Kariera Paul trwa już ponad 30 lat i jest znany z najlepszych umiejętności strzyżeń w branży, a także z pracy z największymi nazwiskami mody oraz fryzjerstwa, takimi jak David Bailey, Vogue, GMTV, John Frieda i Nicky Clark. Zdobywca nagrody British Hairdressing Awards Eastern Hairdresser of the Year, Paul z pasją dzieli się swoimi umiejętnościami z publicznością na całym świecie. Jako ambasador i artysta platformy, Paul Paul poświęca się edukacji i nadal uczy dosłownie tysięcy fryzjerów w Wielkiej Brytanii i na świecie, a także współpracuje z wieloma celebrytami i wpływowymi osobami, jednocześnie pracują w swoim salonie.

Paul Falltrick mówi: „2021 r. to początek wspaniałej przygody  - moja rola w Revlon w pewnym sensie odzwierciedla moją karierę, idealne połączenie miłości do kreatywnego fryzjerstwa z silnym wpływem na modę. Ta współpraca jest ekscytująca i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy! ”

Najnowsze posty na forum