Angelo Seminara dla Goldwell – kolekcja „Nocturnal”

Skomentuj jako pierwszy!

Angelo Seminara dla Goldwell – kolekcja „Nocturnal”

W swojej pierwszej kolekcji dla Goldwell, „Nocturnal”, Globalny Ambasador Goldwell Angelo Seminara wkracza w supernowoczesne królestwo i przenosi kolor poza granice w absolutnie niesamowity sposób. Odważne kolory i przydymione odcienie są kluczowe w tych delikatnych, ale mocno zdefiniowanych stylizacjach. Sesja zdjęciowa odbyła się w monochromatycznych krajobrazach Islandii, co dodało jej specyficznego, tajemniczego klimatu. Kolekcja „Nocturnal” stworzona farbą Elumen podkreśla techniczną precyzję Angelo oraz jego subtelną wizję koloru włosów.

Założenie: Nieśmiałe nocne istoty wychodzą ze swoich kryjówek w mrok wieczoru i ujawniają swoje wyjątkowe i zawiłe piękno z niebiańskim kolorem włosów.

Kolekcja: Oszałamiająca, jedyna w swoim rodzaju koloryzacja włosów, która oddaje charakter tych mitycznych stworzeń oraz ukazuje transcendentną perspektywę prawdziwego wizjonera, jakim jest Angelo Seminara.

Inspiracja: Spokojny, surowy, monochromatyczny krajobraz nocnej Islandii.

Ekspresja: Wprowadzając do swojej kolekcji przełomową technologię pigmentów bezpośrednich, stworzoną przez Goldwell, Seminara wykreował wyróżniające się, złożone i nieziemskie kolory oraz tajemnicze odcienie odbijające przyciemnione światło późnego wieczoru w głębokiej wsi wyrażone w pięciu unikalnych kompozycjach kolorystycznych.

Najnowsze posty na forum

 • Lila Avatar salon fryzjerski - wyposażenie

  Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie kupujecie wyposażenie do swojego salonu? Dużo tego jest, co...

  Ostatni post przez Lila

 • asia76 Avatar Imprezowe przekąski

  Ciasto francuskie zawsze mam lodówce, można do niego wpakować wszystko, czy to na słodko czy na...

  Ostatni post przez asia76

 • Marlenan716 Avatar Sprzęt

  Dzień Dobry jakiej maszynki najlepiej używać w salonie fryzjerskim

  Ostatni post przez Marlenan716