ABSOLWENT ŁÓDZKIEJ SZKOŁY MODY KOSMETOLOGII FRYZJERSTWA ANAGRA WIKTOR BIEGASIEWICZ

Skomentuj jako pierwszy!

Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa może pochwalić się wieloma sukcesami w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach fryzjerskich. Zawdzięczamy to ogromnej pracy wkładanej przez instruktorów, którzy przygotowują naszych uczniów do brania udziału w konkursach oraz poświęceniu uczniów, którzy mają możliwość ćwiczenia podczas zajęć, ale również po zajęciach są chętni, aby zostać w szkole i jeszcze lepiej się przygotować do zawodów.

Przykładem takiego ucznia, już absolwenta Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra jest Wiktor Biegasiewicz, który jak pojechał na konkurs fryzjerski, to było prawie pewne, że wróci z pucharem za miejsce na podium a często się również zdarzało, że po prostu okazywał się najlepszy w danych zawodach. Potrafi zarówno pracować na modelce jak i na główce. Wszystko zaczęło się od ogólnopolskiego konkursu Young Talent Cup w październiku 2017 roku podczas targów Hair Forum w Warszawie, gdzie Wiktor Biegasiewicz zajął 3 miejsce w konkurencji damskiej, dzięki temu, że w konkurencji męskiej nasz uczeń zajął 1 miejsce, wygraliśmy School Cup 2017, czyli puchar dla najlepszej szkoły fryzjerskiej w Polsce. W marcu 2018 roku odbył się ogólnopolski konkurs fryzjerski „Kreator” organizowany podczas targów Look w Poznaniu, w którym Wiktor Biegasiewicz zdobył 3 miejsce. We wrześniu 2018 roku podczas konkursu fryzjerskiego Young Hair Style Award by Anagra jako zdobywca miejsc na podium w wielu ogólnopolskich konkursach miał zaszczyt zasiadać w jury wspólnie z Panem Adamem Szulcem. Na początku października Wiktor Biegasiewicz wspólnie z dwójką uczniów naszej szkoły zdobył 1 miejsce we fryzjerskim konkursie drużynowym Open Hair Cup podczas targów Uroda w Gdańsku.

Dwa tygodnie później już podczas targów Hair Forum 2018 został zwycięzcą konkursu Young Talent Cup, dzięki temu Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra po raz drugi z rzędu sięgnęła po puchar dla najlepszej szkoły fryzjerskiej w Polsce School Cup 2018. Ostatnim konkursem Wiktora Biegasiewicza jako ucznia naszej szkoły był „Kreator” poziom I (dla uczniów, którzy już w swoim dorobku mają miejsca na podium) w kwietniu 2019 roku podczas targów Look w Poznaniu. Wiktor Biegasiewicz tak jak zaczął swoją przygodę w ogólnopolskich konkursach tak ją zakończył, czyli 3 miejscem na podium; rywalizacja była zacięta, o kolejności decydowały mały punkty. Życzymy sobie jak najwięcej takich uczniów, którzy pod czujnym okiem Instruktorów Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra są w stanie być tak dobrze przygotowani do międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów fryzjerskich, co przekłada się na zdobywanie pucharów za zwycięstwa, pozostałe miejsca na podium, wyróżnienia w postaci staży u znanych osób.