„Re-neissance” / Modern Design Piotr Kmiecik

Skomentuj jako pierwszy!

„Re-neissance” / Modern Design Piotr Kmiecik

Podróż do Japonii, którą planowałem od dwóch lat, była moim spełnieniem marzeń. Jest to takie miejsce na ziemi, które zainspiruje każdego artystę. Chłonąłem każdą chwilę, każdy bodziec.  Zawsze sądziłem, że stwierdzenie „ta podróż mnie odrodziła”, to tylko pusty slogan pod publikę, tymczasem to prawda! Stąd też nazwa mojej kolekcji „Re-neissance”.

Ulice, neony, wszechobecna technologia, różnorodność mody w Tokio, świeżość krajobrazów poza aglomeracją miejską, naprawdę brak mi słów by to opisać, a że nie jestem dobrym oratorem, przelałem swoje emocje na to co kocham… włosy.

Stworzyłem kolekcję, która może na pierwsze spojrzenie nie jest „modą uliczną”, ale moim marzeniem jest by choć przez chwilę nią była. Łączenie kolorów, zestawienie ich w nie zawsze konwencjonalny sposób, jest takie przyjemne dla oka i łagodzące dla duszy.

Mam szczęście do ludzi, którzy czują podobnie do mnie, mój znakomity zespół stylistów, Ela Olszewska projektantka mody i malarka, Marzena Kosin ceniony fotograf, Monika Kozieł make up artist. Wiele spotkań, rozmów, zdjęć z mojej podróży, prób kolorystycznych, a przede wszystkim wielka pasja zaowocowały perfekcją w postaci nowej kolekcji „Re-neissance”.

STYLIZACJE: Ela Olszewska
STYLIZACJE FRYZUR: Modern Design Piotr Kmiecik
MAKE UP: Monika Kozieł  
FOTOGRAF: Marzena Kosin

MODELKI:
Karolina Kamińska,
Marlena Kuźmińska,
Dasza Dygacz,
Oktawia Watras,
Kamila Mhoma,
Dominika Młodawska,
Aleksandra Bińkowska

Najnowsze posty na forum