Jak zafarbowac wlosy na jasniej?

sweetasek stworzył temat: Jak zafarbowac wlosy na jasniej?

Witam mam takie pytanie, chciała bym żeby odpowiedział na nie jakiś dobry fryzjer. otóż naturalny mój kolor włosów to średni brąz , włosy rozjaśniałam o jakieś 2 tony u fryzjera taka farba INOA. teraz mam już duze odrosty i chciała bym zrobić je sama w domku ale nie wiem jakiej farby użyć i najgorsze ze nie wiem o jakim stężeniu.te sklepowe farby to z brazow to tylko przyciemnaja a ja chce o jakies 2 tony rozjasnic farba. :( chciała bym kopić jakaś profesjonalna farbę ale nie za droga jaka polecicie? i z jaka woda zmieszać ja? :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wiewiora odpowiedział w temacie: O: Jak zafarbowac wlosy na jasniej?

Są różne firmy farb. np. artego , godwell ,cc itp, a farbę trzeba rozrabiać z wodą 9%

sweetasek odpowiedział w temacie: O:Jak zafarbowac wlosy na jasniej?

A która byś mi poleciła? jak nakladalam kiedys farbe z palette to wyszly mi ciemniejsze a ja chce je rozjasnic tylko o 2 tony

justyna412 odpowiedział w temacie: O:Jak zafarbowac wlosy na jasniej?

Tylko nie palette...najgorsze dziadostwo jakie może być...posłuchaj skoro wyszły Ci ładne z inoa to może spróbowałabyś poszukać tego na allegro. Jakiś czas temu przeglądałam oferty i wpadł mi w oko komplet inoa tylko na jedne użycie(w małych opakowaniach) Warto się rozejrzeć.pozdrawiam

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• Wikula123 Avatar /spalone wlosy

Witam chciałam się dowiedzieć czy po spaleniu sobie włosów rozjaśniaczem mogę zafarbować...

Ostatni post przez Wikula123

• asia76 Avatar Prezenty dla klientek

Gadżety z logo salonu ( długopis, mini kalendarz ) oraz oliwkę Indigo. Zastanawiałam sie jeszcze...

Ostatni post przez asia76

• militaria Avatar Zniszczone włosy!! co robić!!

Kikla moich porad: używajcie prostownicy i suszarki jak najrzadziej. Niestety ale oba urządzenia...

Ostatni post przez militaria