oprogramowanie do zarządzania salonem

  • Posty: 1684

fryzjer odpowiedział w temacie: O: oprogramowanie do zarządzania salonem

byg dobry jesteś że takie rzeczy wyszukałeś :)

Co do oprogramowania to na pewno w dzisiejszych czasach nie unikniemy tego i prędzej czy później będziemy musieli zainstalować komputery i takie programy w salonach. Taka kolej rzeczy.

Na pewno warto już teraz się zastanowić z którą firmą się związać, bo to bardzo ważna sprawa jest. (ostatnio dużo tego typu firm się wysypała na polskim rynku)

Ja na pewno będę promował zapisy24.pl gdyż jestem z nimi po rozmowach o widziałem już palny na przyszłość, które są bardzo dobre.

Żeby nie było że tylko ich promuję ale rozmawiałem z innymi tego typu firmami i ich rokowania nie są dobre moim zdaniem (brak im wizji i otoczki do systemu), naprawdę dużo bym mógł tutaj pisać o zapisy24.pl ale ie będę już tego robić (sami keidyś zobaczycie).

#10097

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Obłok odpowiedział w temacie: Odp: O: oprogramowanie do zarządzania salonem

Proponuje zapoznać się z systemem do zarządzania salonem Oblok.pl . Jest to bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego . Mimo swojej prostoty program ten w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia organizację pracy w salonie.

System oblok.pl oferuje bardzo szybki w obsłudze terminarz wizyt, w którym błyskawicznie można umówić klienta. Ponadto w programie dostępne są karty klientów, historia ich wizyt, automatyczne przypomnienia SMS wysyłane do klientów. Dodatkowo skorzystać można z raportów finansowych i statystyk salonu.

Istnieje również możliwość uruchomienia za pomocą systemu oblok.pl rezerwacji online usług poprzez stronę internetową salonu. System posiada jeszcze wiele innych interesujących funkcji, jak np. możliwość wysyłania masowych wiadomości SMS lub email do klientów. W ten sposób w kilka chwil można złożyć klientom życzenia świąteczne lub poinformować o nowościach w ofercie salonu.

Warto wypróbować ten program korzystając z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.oblok.pl

#12112

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

lucaskruszyna odpowiedział w temacie: oprogramowanie do zarządzania salonem

Ja korzystam z aplikacji dzięki (https://gabinetonline.com.pl). Bardzo tani, fajny i przyjemny sposób. Naprawdę polecam!

#19943

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ToddSweeney odpowiedział w temacie: oprogramowanie do zarządzania salonem

Lepiej jest użyć oryginalnego systemu. Jeśli zrobi to dobry programista, będzie specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb i bardziej niezawodny.

#19960

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kubakarski odpowiedział w temacie: oprogramowanie do zarządzania salonem

W naszym przypadku aplikacja Beauty Last Minute (www.aplikacjablm.pl) się bardzo dobrze sprawdziła i na pewno byśmy nie zrezygnowali. Zdecydowane ułatwienie dla prowadzonego salonu fryzjerskiego. Wygodnie można zarządzać kalendarzem, więc czy to wizyty czy grafik pracowników to wszystko jest uporządkowane.

#19986

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas