program komputerowy

  • tester
  • tester Avatar

tester odpowiedział w temacie: O:program komputerowy

Hej witam

tetsowwałem pare programów i osobiście uważam że Merlin X2 to na naszym rynku najbardziej wypasiony program. ma wiele funkcji które przydaja się w pracy salonu - smsy , marketing - liczenie pensji itp
Dodatkowo teraz jest tani bo sprzedawany w wersji Light.
Rozmawiałem tez z dystrybutorem jak dla kogos jest jeszcze drogo to oni maja leasing na program, bardzo małe raty a wszystko idzie w koszty salonu.

pozdrawiam
tester

#10421

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • tester
  • tester Avatar

tester odpowiedział w temacie: O:program komputerowy

#10488

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

radzium odpowiedział w temacie: O:program komputerowy

My korzystaliśmy kiedyś z salon menadzera, ale odkąd coraz więcej klientów chciało możliwość umawiania się na wizyty online to rozglądaliśmy się za czymś co umożliwi takie rezerwacje. W sumie za wielkiego wyboru nie ma, ale zdecydowaliśmy się na intuicyjny program jakim jest Morten, cena również miała znaczenie. Jak na razie i my i klienci jesteśmy pod wrażeniem systemu. Teraz to nie wiemy jak bez takiego ustrojstwa żyć. Na ich profilu na fejsie jest kilka zdjęć systemu - poniżej wrzuciłem.

Załącznik all.png nie został znaleziony

#15983
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bdanek odpowiedział w temacie: program komputerowy

Szanowni Państwo,

Akurat reprezentuję firmę produkującą właśnie system do rezerwacji wizyt - również w salonach fryzjerskich i kosmetycznych (WIZYTA.PL).
Mógłbym zachwalać swój system lecz wydaje mi się, że lepiej będzie jak obejrzą Państwo jak system działa:


Oczywiście zapraszam również do bezpłatnych testów na www.wizyta.pl i sprawdzenia osobistego.

Nasz system ma wiele ciekawych funkcji i proszę zwrócić specjalnie uwagę na automatyczne sugerowanie pierwszego wolnego terminu - dzięki temu mają Państwo skutecznie wypełniony terminarz. Jest jeszcze wiele wyjątkowych, przydatnych i praktycznych funkcji - proszę zerknąć na www.wizyta.pl

Oprócz tego jak tylko mają Państwo pytania, sugestie, uwagi to proszę o email: bartłomiej.danek@wizyta.pl

Pozdrawiam i zapraszam bo wiem, że warto spróbować i korzystać ... klienci nam to powiedzieli !

Bartłomiej Danek

#16450

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kubakarski odpowiedział w temacie: program komputerowy

My postawiliśmy na aplikację Beauty Last Minute (www.aplikacjablm.pl) i bardzo sobie chwalimy bo z jednej strony fajny kontakt z klientami, z drugiej na bieżąco wygodne zarządzanie kalendarzem więc mamy kontrolę nad wizytami i grafikiem pracowników. Ogólnie jest to spore ułatwienie w prowadzeniu salonu dla nas.

#19985

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas