oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

  • Posty: 2

Arek odpowiedział w temacie: Re: oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

pomoże ktoś ?
chodzi mi o funkcjonalność jaką kazdy by chciał..

Wiem ze baza klientow, harmonogram, umawianie wizyt....

ale co jeszcze ? jakieś raporty faktury ??

#7385

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 1438

Ania odpowiedział w temacie: Re: oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

Z pewnością zapisywanie np. numeru farby ,czas trzymania,ewentualny rabat i takie tam :)

#7392

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 4

ela35 odpowiedział w temacie: Odp: Re: oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

my korzystamy z programu neoher , jest bardzo wygodny raporty, kampanie reklamowe, sms z przypomnieniem wizyty, historia wizyt, wszystko generalnie tylko nie ma zużycia farb ale zeszyt i tak mamy bo czasem nie ma prądu albo się internet zatnie ale teraz nie wyobrażam sobie mieć salon bez programu

#11989

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aresti odpowiedział w temacie: Odp: Re: oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

Nie wiem czy temat aktualny, ja obecnie również korzystam z programu do salonu fryzjerskiego i też sobie już nie wyobrażam bez niego. Kartki to było ciągłe przewracanie i szukanie klienta, teraz mam prosty program, dostęp do wizyt, tak jak pisała koleżanka przypomnienia sms bardzo przydatne, a i tanio, tyle co za te zeszyty i długopisy :D Jakby ktoś jeszcze szukał, to z programu OneIN korzystam czy jakoś tak :)

#18415

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fb_1512786772163747 odpowiedział w temacie: oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

Polecam Wizytownia.pl - korzystam już jakiś czas i doskonale się sprawdza. Testowaliśmy konkurencję, ale Wizytownia przyjęła się najlepiej.
Pełne raporty, darmowe powiadomienia i przypomnienia dla klientów i wiele, wiele więcej...
Polecam ;)

#18419

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kinga1199 odpowiedział w temacie: oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

My aktualnie korzystamy z bukka.pl, bardzo prosty w obsłudze, ma wszystkie potrzebne funkcjonalności+ korzystną cenę. Kiedyś myślałam, że nigdy nie zrezygnuję z kalendarza papierowego, jednak zdecydowanie na systemie pracuje się łatwiej!

#18564

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas