Lokale do wynajęcia - WROCŁAW

rafin stworzył temat: Lokale do wynajęcia - WROCŁAW

Witam,

Pragnę przedstawić Państwu jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla handlu i usług we Wrocławiu. Znajdująca się na dużym, nowym osiedlu mieszkaniowym Galeria Złota Podkowa, znajduje się w sercu osiedla Krzyki - Partynice, które zamieszkuje 26,000 osób o ponadprzeciętnych dochodach. Rozpoczęliśmy już komercjalizację obiektu; na 800 m² powstał dyskont spożywczy Biedronka dodatkowo ofertę uzupełnia Apteka oraz sieć fitness Mrs. Sporty. W najbliższym czasie planujemy podpisanie umów najmu z przedstawicielami branży gastronomicznej, sieciową piekarnią oraz sklepem mięsnym.

Lokale o metrażach od 58 mkw. w stanie deweloperskim posiadają ogólnodostępny parking oraz świetną ekspozycję od ulicy Zwycięskiej.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Mateusz Błażkiewicz
Kierownik działu rozwoju i komercjalizacji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
71 793 13 35

Załącznik KomercjalizacjaGaleriiZotaPodkowa2012.pdf nie został znaleziony

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

Rybcion odpowiedział w temacie: Lokale do wynajęcia - WROCŁAW

Witam! W sprawie mieszkań na wynajem we Wrocławiu chciałbym Wam polecić jedną fajną rzecz, mianowicie zbiór wszystkich ofert wynajmu z miasta. Porządne narzędzie, jeśli chce się wynająć mieszkanie i na bieżąco wyszukiwać ciekawe ogłoszenia, polecam - https://www.klikmapa.pl/mieszkania-do-wynajecia,mi-wroclaw.html

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• moniooo Avatar Wybór maszynki do strzyżenia na zero

Witam. Szukam maszynko-trymera który będzie służył mi przede wszystkim do golenia na zero (tu i...

Ostatni post przez moniooo

• danielczuk Avatar CENNIK

Ja po roku podwyższyłem cennik o 10 zł na usługach droższych, 5 zł na usługach tańszych. Za...

Ostatni post przez danielczuk

• danielczuk Avatar jak znalezc prace?

Też długo nie mogłem znaleźć pracy. W jednym z salonów szefowa nawet była zainteresowana,...

Ostatni post przez danielczuk