praca w Jean Louis David-opinie

glino odpowiedział w temacie: praca w Jean Louis David-opinie

moja siostra pracowala w tym salonie, opowiadala mi, ze musiala wciskac klientom drogie kosmetyki i pielegnacje, a jak nie udalo sie jej duzo sprzedac to na koniec dnia miala awantury od menagerki ze znowu nie zrobila planu i parametrow i ze im sie nie oplaca takich fryzjerow trzymac bo maja przez nich straty, a menager dostaje premie tylko gdy zrealizowany jest plan sprzedazy. Przez niezrealizowane parametry miala obcinana pensje! Praca na wlasnej dzialanosci, wiec na urlop platny nie ma tam co liczyc, no i kodeks pracy przy dzialanosci gospodarczej w ogole nie obowiazuje!!!

xkasia odpowiedział w temacie: praca w Jean Louis David-opinie

Pracuje w tej firmie i jestem naprawdę zadowolona. Zarobki są na wysokim poziomie, atmosfera w pracy bardzo dobra, ciągła możliwość rozwoju, grafik elastyczny dostosowany w miarę możliwości do preferencji pracownika. Nie rozumiem wypowiedzi poniżej, bo jeśli chcesz zarobić to niestety musisz pracować, jeśli jesteś osobą ambitną to napewno będziesz zadowolona ze współpracy z tą firmą. POLECAM !!!

Lelumpolelum odpowiedział w temacie: praca w Jean Louis David-opinie

Ja slyszalam ze w jld w bonarce fryzjerki mowia Ze nie warto sie tam zatrudniac bo caly czas szukaja nowych osob i ludzie przychodza i odchodza, a jak myslicie dlaczego ? Pewnie przez menadzerke

Lola.manager.fryzjer odpowiedział w temacie: praca w Jean Louis David-opinie

Pracuję w JLD 3 lata. Przeszłam drogę od pomocy fryzjerskiej do managera salonu. Mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy zostali moimi przyjaciółmi. Mnóstwo fajnych szkoleń, stale podnoszących moje kwalifikacje. Mnóstwo stałych klientów, kochanych klientów! Bardzo, bardzo dobre wynagrodzenie. Nie wyobrażam sobie innej pracy. JLD to mój dom i rodzina!
Polecam każdemu kto chce pracować, zarabiać i rozwijać się.
A kto pisze, że firma jest słaba, to niech zastanowi się nad sobą... leniwemu w każdej pracy nie dobrze ;)

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum