praca w Jean Louis David-opinie

xana78 stworzył temat: praca w Jean Louis David-opinie

Witam

Czy ktos pracował w JLD? jak to wszystko wyglada?
slyszalam ze nie jest tak ciekawie jak przedstawiaja mam tam zaczac prace

Prosze o wskazówki bylabym wdzięczna

kopek_2 odpowiedział w temacie: Odp: praca w Jean Louis David-opinie

Masówka. Będziesz musiała zagęszczać ruchy bo nie idzie się na jakość tylko na ilość w tego typu salonach. Frank provost niczym się nie różni.

karolinatg odpowiedział w temacie: Odp: praca w Jean Louis David-opinie

Salony JLD to jest porażka. Zapierdzielasz weekendy po 12h a zeby tak naprawde zarobic to sie musisz narobic! bo zeby dostac jaki kolwiek procent musisz wyrobisz 7500zl utargu a dopiero potem od calej nadwyzki masz procent. Musisz wciskac klijentom kosmetyki i to jest nie wazne czy sie znasz na tych kosmetykach czy nie, masz sprzedawac i koniec. Po za tym jeden drugiemu kradnie utarg zeby jak najwiecej nachapac dla siebie. I przyjmuja wszystkich, z doswiadczeniem i bez, po szkole i po kursach. I tak co chwile jest nowa ekipa.

Pola.b odpowiedział w temacie: Odp: praca w Jean Louis David-opinie

czesc kochani! ;)
Mam ogromna prosbe. Wlasnie wracam z zagranicy. Nie mam pojecia ile mozna zarobic w J. L. David lub we Frank Prowost? Czy ktos moze mi napisac, ile mozna tam zarobic zatrudniajac sie po raz pierwszy i nie majac doswiadczenia wiecej niz pol roku-rok?
Bardzo prosze o informacje bo nie mam pojecia jakie sa w Polsce zarobki. Czy na wejsciu dostanie sie na reke choc 2000 zl?? Bo jesli nie to jest porazka, za mniej nie da sie zyc w tym kraju, jesli trzeba wynajac mieszkanie i jeszcze cos zjesc.
Pomozcie prosze.
Pozdrawiam

MartaEL91 odpowiedział w temacie: praca w Jean Louis David-opinie

Praca w Jean Louis David nie wygląda tak jak napisał KROPEK_2 i KAROLINATG... nie wiem jak było 5 lat temu, ponieważ pracuję od 2 lat, ale najwidoczniej dużo się zmieniło. Wiadomo, że przychodzi się do salonu pracować i żeby zarobić, to trzeba chociaż chwilę postać przy fotelu, nikt za siedzenie i nic nierobienie nie płaci, chyba jak w każdym salonie ;) grafik jest elastyczny i zawsze można z nami managerami się dogadać :) a w soboty wcale nie trzeba pracować po 12h, chyba że fryzjerzy chcą, to oczywiście nie zabraniam (sobota zwykle jest najbardziej pracowitym dniem) a chcą, bo chcą zarabiać (a zarabia się dobrze ;)) zatem polecam i zapraszam do współpracy

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum