Meble Fryzjerskie

• Signum
  • Signum Avatar Autor

Signum odpowiedział w temacie: O:Meble Fryzjerskie

No widzisz z cenami wygląda tak że np. na jedno krzesło posiadam 9 cen ;) ( w zależności od materiału i podstawy krzesła)
Chyba że bym umieścił cena Od .... (to może być "sympatyczna opcja")

jarilitmanen odpowiedział w temacie: Odp: O:Meble Fryzjerskie

to by była dobra opcja

tuniaaa85 odpowiedział w temacie: Odp: O:Meble Fryzjerskie

rok temu otwierałam salon i powiem szczerze, że udało mi się na allegro znaleźć fajnego dostawcę i cenowo było bardzo przystępnie ale większość firm co do cen np krzesła podaje najniższą z "najgorszym" wyposażeniem a jak przyjdzie co do czego to właśnie okazuje się że jest drożej dlatego fajnie że zaznaczysz opcję OD... Najlepiej zainwestować w stronę internetową i porozgłaszać na forach fryzjerskich (o ile nie uznają tego za spam). Dobrze byłoby gdybyś dogadał się z jakąś hurtownią fryzjersko kosmetyczną lub nawet kilkoma, zostawił jakieś katalogi. Ogłoszenia lokalne itp. hmm nie wiem co Ci jeszcze doradzić :)

julkaaa odpowiedział w temacie: Odp: O:Meble Fryzjerskie

Ponawiam wątek, bo widze, że ostatni wpis 5 lat temu :) Krótko, robie remont w swoim salonie i potrzebuje polecenia firm, które mają w ofercie fajne meble fryzjerskie zarówno krzesła jak i te do poczeklni. Z góry dzięki za odpowiedź :)

mario290 odpowiedział w temacie: Meble Fryzjerskie

W miejscu w którym pracuje( prywatny salon) robili niedawno wymianę sprzętu na nowy. Głównie to meble, ale też trochę sprzetu elektrycznego. Wiekszość zamówienia jest z http://www.ayala.com.pl/pl/produkty i wyglądają super, dużo lepiej niż stare :) Są w fajnym nowoczesnym stylu i dopasowali też meble do poczekalni. Wszystko jest skórzane, bo czuć i zrobiło się tak bardziej profesjonalnie. Nie wiem jak wygląda sprawa finansowa, ale zakładam że własciciele nie przepłacili, bo zmiana była już dłużehj planowana.

anna.majerczuk odpowiedział w temacie: Meble Fryzjerskie

Hej wszystkim :) Myślę nad otworzeniem własnego salonu fryzjerskiego i powoli przymierzam się do kupna mebli i wyposażenia. Główne dwie firmy, które są wszędzie polecane to Panda i Ayala. Myślałam jeszcze nad Mila. Może ktoś poradzi co jest najlepsze jakościowo ?

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova

Najnowsze posty na forum