Toner w kolorze "lilak" na platynie

smallgosia stworzył temat: Toner w kolorze "lilak" na platynie

Hej! :)

Chciałabym Was prosić o polecenie profesjonalnego toneru do włosów, z pomocą którego moglabym samodzielnie odświeżyć kolor, gdy się "spierze". Dzisiaj miałam jedną z najbardziej udanych wizyt u fryzjera. Podjęłam decyzję o zmianie koloru. Dotychczas robiłam drobne blond pasemka o ciepłym odcieniu - nuda. Wpadłam na pomysł dość radykalnej zmiany. Pani fryzjerka rozjaśniła mi całe włosy i nałożyła toner/pastel/miesznakę/miksturę, dzięki której uzyskała kolor zbliżony do koloru kwaitów lilaka. Coś jak na załączonym zdięciu, tylko że u mnie wygla to zdecydowanie ładniej :) Kolejna wizyta za dwa miesiące, a w tym czasie kolor na pewno straci głębię, nawet przy używaniu kolorowych szamponów. Fryzjerka poleciła 2 pompki Fanola no yellow + 1 pompka różowego Stapiz + 1 pompka zwykłego. Ale wczesniej już miałam okazję korzystać z tych szampnów i wiem, że nie da to pożądanego efektu.

Do brzegu:

Potrzebuję więc polecenia tego toneru, który mogłabym nałożyć w oczekiwaniu na kolejną wizytę w salonie fryzjerskim. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum