szybszy wzrost włosków :D

  • Posty: 1

ganda odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

A co myślicie o suplementacji? Działa to na przyśpieszenie wzrostu włosów? Mam problem z wypadaniem, chcę kupić sobie jakiś preparat na włosy, cenowo dużo nie wychodzi w przeliczeniu na miesiąc, także chcę czegoś spróbować. Vitapil z biotyną i bambusem mnie zachęca https://vitalmedica.pl/opinie/vitapil-biotyna-bambus/ skład wydaję się ok, cena niska. Biotebal mocno reklamują, ale jakoś nie zachęca mnie jednoskładnikowe tabletki, dlatego wybór padł na Vitapil. Chyba, że ktoś doradzi mi coś lepszego na ogólne poprawienie kondycji włosów.

#18978

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pisaczkowa odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

vitapil bralam po 1 ciazy, mial wzmocnic mi wlosy i paznokcie a jedyne co sie zmienilo to mniej kasy w portfelu.. nie zadzialal totalnie nic mimo ze bralam go ponad 4 miesiace. teraz bedac po 2 ciazy mam problem tylko z wlosami wiec szukam cos dobrego. ktos cos?

#20111

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

switezianka odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

a znasz Kérastase kosmetyki? szampon jest teraz na notino w promocji, on jest do wzmocnienia wlosow i do tego kup sobie w aptece komplet witamin :)

#20117

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pisaczkowa odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

mialam chyba cos kiedys z tej firmy ale nie pamietam, ktory to dokladnie produkt?

#20118

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

switezianka odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

to jest ten https://www.notino.pl/kerastase/resistance-extentioniste-szampon-na-porost-wlosow-i-wzmocnienie-cebulek/ sama go uzywam i bardzo sobie chwale, jak zamowisz ogolnie produktow za 100 zl na notino to masz darmowa wysylke

#20119

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas