Z ciepłego do zimnego

aguska696 stworzył temat: Z ciepłego do zimnego

Witam
Proszę o poradę
Mam problem, gdyż dziś zafarbowalam wlosy na złoty średni blond i wyglądam okropnie. Chciałabym przejść na chłodniejszy odcień jasnego brązu. Jakich farb powinnam użyć?
Przede wszystkim chodzi mi o zneutralizowanie złotego odcienia

Niestety zdjęcie nie oddaje w pełni złotego odcienia

Załączniki:

aguska696 odpowiedział w temacie: Z ciepłego do zimnego

Plissss bo wstydzę się wyjść do ludzi;)

Filemon odpowiedział w temacie: Z ciepłego do zimnego

Przecież wyglądają całkiem dobrze. ;)

kasiautune odpowiedział w temacie: Z ciepłego do zimnego

Naprawdę ten kolor nie jest zły :) Może po prostu to dla Ciebie zbyt duża zmiana i potrzebujesz się przyzwyczaić. Masz piękne długie włosy, daj im trochę odpocząć po koloryzacji..

Pacjent77 odpowiedział w temacie: Z ciepłego do zimnego

To nie włosy są Twoim problemem, a sadło na biodrach. Przypominasz mi moją sąsiadkę, która miała z 50 kg nadwagi, a za fakt że żaden facet nie zwracal na nią uwagi, winiła okulary. Faceci jej nie chcą, bo jest okularnicą i rozwiązaniem wszystkich jej problemów miały być pieniądze na szkła kontaktowe.
Miałem ochotę ją uświadomić, że to nie okulary, tylko kilogramy są jej problemem, ale mogłoby to zostać uznane za chamstwo. Więc jej nie powiedziałem. Kupiła szkła kontaktowe i nadal sama. Następnie kupiła kota i została starą panną z kotem. Chyba do dzisiaj wmawia sobie, że to nie z winy jej tuszy. Może to wina okularów, może włosów, a może problemem jest kolor oczu, ale na pewno nie 50 kg nadwagi. Z obżerania się ponad miarę a pewno nie zrezygnuje do końca życia. Rozpacza nad swoim losem oglądając w łóżku komedie romantyczne i obżerając się lodami z pudełka.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum