Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

 • Posty: 2

Aneczu stworzył temat: Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

Mam na imię Aneta i od dłuższego czasu interesuję się szeroko pojętą urodą. Kosmetyki do pielęgnacji włosów szczególnie mnie ciekawią i fascynują, bo to zawsze z włosami miałam problem. Niesforne, matowe, łamliwe włosy sprawiły, że coraz częściej sięgałam po rozmaite, popularne, często reklamowane produkty, nigdy nie zważając na skład. A to właśnie skład i pochodzenie danego produktu to klucz i podstawa pielęgnacji.

Oferuję w swoim sklepie wyłącznie naturalne, ekologiczne produkty, produkowane w odległych zakątkach Świata m in Indiach, Grecji, Syrii. Produkty te sprawiły, że moje włosy stały się zdrowe, mocne i nigdy nie wróciłabym do szamponów czy odżywek typowo drogeryjnych, przesiąkniętych silikonami, konserwantami, detergentami. Dusza jest najważniejsza, ale wygląd to Twoja wizytówka. Zacznij od włosów. Naturalnie.


Pozdrawiam i życzę miłej przygody w Świecie Natury .

#16264

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

alanos400 odpowiedział w temacie: Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

Ajakie kosmetyki oferujesz swoim klientą?Włosy matowe-za dużo silikonów w preparacie Np.Loreal ma wuchtę slikonów w każdym swoim produkcie.A ogólnie jezeli włosy staja sie matowe mimo to że klientka od lat stosuje te same preparaty może być oznaką zmian i chorób jakie zachodzą w oorganiżmie klientki Bo od jakości i wyglądu włosów zależy nasze zdrowie tzn na bo włosy jako pierwsze dają znak ze w naszym organiżmie zaszły jakieś nie bezpieczne zmiany.Nie lekceważmy tego jak nasze włosy stają się np.matowe łamliwe czy na skórze głowy pojamiają się zmiany,mimo stosowania tych samych preparatów.Włos kumuluje duzo chorób i zmian jakie zachodzą w naszym organiżmie >Jeżeli takie objawy nas niepokoją trzeba wybrać sie do specjalisty Tachologa lub jak w naszym mieście nie ma takiego specjalisty do Dermatologa

#16267

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Banieczka odpowiedział w temacie: Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

No, to mam coś w sam raz dla Ciebie. Powstał niedawno taki pomysł zebrania w jednym miejscu wielu poszukiwanych usług związanych z urodą - LadyTime.pl. Znajdziesz tam prawie wszystkie salony fryzjerskie w największych polskich miastach. Wybierz taki, który będzie blisko siebie, a być może dostaniesz dużą zniżkę na profesjonalny zabieg. Podaję link: http://ladytime.pl/warszawa/miejsca/pielegnacja-i-uroda/fryzjer/regeneracja-wlosow

#16475

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 92

Kate90 odpowiedział w temacie: Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

Niestety teraz liczy się ilość nie jakość. Bardzo mało jest na rynku produktów ze składnikami naturalnymi. Trzeba nauczyć się czytać składy kosmetyków a to jest wyzwanie, ja wciąż się uczę dzięki temu wiem co używam i co proponuje swoim klientom mając o tym pojęcie.
Dobrze dobrana pielęgnacja zwłaszcza ta naturalna daje super efekty na włosach, dlatego zgadzam się z Aneczu żeby wybierac raczej naturalne kosmetyki, nie muszą to być te z obcych krajów nieraz skarby można znaleść w Polsce tylko trzeba szukać :)
Pozdrawiam


...
#16491

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jedynka-24 odpowiedział w temacie: Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

Chyba generalnie rzecz biorąc warto szukac artykułów do pielęgnacji naszych włosów w dobrych sklepach internetowych gdzie jest znacznie taniej,nie wspominając już o większym wyborze.


...
#16515

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 10

fryzia odpowiedział w temacie: Pielęgnacja włosów w zasięgu Twojej ręki

Dziewczyny powracając do tematu,polecacie jakieś dobre naturalne kosmetyki do włosów?
W szczególności interesują mnie maski lub odżywki, kiedyś dostałam świetną maskę od koleżanki ale ona gdzieś ją kupiła za granicą w dodatku nawet na pudełku nie było nazwy i teraz pewnie w życiu jej nie spotkam. A była rewelacyjna, fakt zapach nie był przekonujący ale za to włosy po jej użyciu były piękne, lśniące takie miękkie coś niesamowitego, żaden produkt nie działał tak na moje włosy jak ta maska!

#17353

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e