Jaka prostownica do włosów

• lolek
  • lolek Avatar

lolek odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

Witam, tak najważniejsza jest moc w watach i płytki ceramiczne. Jeżeli chodzi o środki, które zabezpieczają przed wysoką temperaturą to praktycznie każda firma coś posiada w swojej kolekcji kosmetyków. Pamiętaj, że te kosmetyki maja różne zastosowanie, niektóre pomagają w prostowaniu na etapie modelowania a inne tylko zabezpieczają przed wysoką temperaturą prostownicy. Radzę stosować jakiekolwiek kosmetyki bo jeżeli często prostujesz włosy to po pewnym czasie będziesz widziała skutki prostowania. Dobrze jest też stosować jedwab do włosów, nadaje on końcówką zdrowy wygląd i łatwiej rozczesuje się włosy Co do firmy polecam jakąś profesjonalną (zakup w salonie) a nie ze sklepu kosmetycznego. Co do jonizacji jest to dobry bajer ale czy go na tyle wykorzystasz aby przez to więcej kasy wydawać? musisz sama sobie na to pytanie odpowiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

hej wiem ze to trosze trudno bo kazdy ma inne włosy i inaczej reaguja ale czy moglibyscie wymienic jakies najbardziej uzywane w salonach prostownice no i oczywiscie ktore sie najlepiej sprawdzaja , tutaj powyzej koleżnka napisala juz kilka producentów prostownic ale moze przypomni wam sie co jeszcze

prosze o odpowiedz nie chcialabym kupic kota w worku , na moja prostownice sklonna jestem wydac od 150 do 200 zł czy da sie cos kupić dobrego

Meggi odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

hej wiem ze to trosze trudno bo kazdy ma inne włosy i inaczej reaguja ale czy moglibyscie wymienic jakies najbardziej uzywane w salonach prostownice no i oczywiscie ktore sie najlepiej sprawdzaja , tutaj powyzej koleżnka napisala juz kilka producentów prostownic ale moze przypomni wam sie co jeszcze

prosze o odpowiedz nie chcialabym kupic kota w worku , na moja prostownice sklonna jestem wydac od 150 do 200 zł czy da sie cos kupić dobrego

wczesniej to tez ja poprostu mnie ywlogowalo a nie zauwazylam sorki ;)

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

Witaj, bardzo popularne sa modele firm Wigo, BaByliss Pro, Efalock, Farouk, Ga*ma, Wahl i bardzo często można je spotkać w salonach fryzjerskich.
Sa też prostownice dużych firm kosmetycznych ale nie są one dostępne na rynku (może je kupić tylko salon fryzjerski).

Meggi odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

a jaka konkretnie Pan by polecił??

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

Ostatnio kupiłem do salonu prostownice Ga*ma i jestesm z niej zadowolony, dobrze grzeje i szybko się nagrzewa. Tyle tylko, że kosztowała ok 250 zł.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena