Jaka prostownica do włosów

misia16 stworzył temat: Jaka prostownica do włosów

Hej szukam jakieś dobrej prostownicy do włosów. Gdzie ją kupic jakiś sklep z AGD czy lepiej wydać toszke więcej pieniędzy i iść do sklepu fryzjerskiego.
Prosze o pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Administrator odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

Witam, polecam kupić profesjonalną prostownice, marka nie jest, aż tak ważna. Przy zakupie zwróci uwagę na najważniejsze sprawy:
- płytka ceramiczna, nie pali tak włosów
- musi być cienka, łatwiej prostuje się krótkie włosy(szczególnie grzywkę)
- musi mieć najmniej 45vat, szybciej się nagrzewa i mocniej prostuje
- regulator temperatury
Zdecydowanie nie polecam zakupu prostownic o płytce żelaznej i z teflonu.

...

odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

Ja osobiście polecam prostownice firmy Valera, profesjonalna i za rozsądną cena

• sabina
  • sabina Avatar

sabina odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

witam mam pytanie w odnosnie dobrej a nawet bardzo dobrej prostownicy do wlosow,gdyz przeczytalam i obejrzalam juz chyba wszystkie strony a takze forum na ten temat ale nie doszukalam sie konkretnej dla mnie odpowiedzi na ten temat.chcialabym zakupic juz taka z tych lepszych prostownic lecz jest ich tak duzo ze juz sama niewiem na co mam patrzec aby byla dobra,z tych najlepszych oczywiscie,wiec niewiem jaka firma sprawdza sie najlepiej a takze plytki bo napewno chcialabym ceramiczna i teraz niewiem czy ta z jonizacja jest dobra czy tez nie.mam pol dlugie wlosy,raczej takie cienkie ale proste.wiem ze gdy mialam prostowane u jednego fryzjera stylisty to mial on prostownice z ktorej unosila sie para,cos podobnie jak w zelasku i byla dla mnie dobra a wrecz boska.takze niewiem ile powinna miec Watu czy te z zwyzszym sa lepsze czy niema roznicy?duzo osob poleca Babyliss, -PRO , oraz Wigo lub vidal sassoon i teraz juz sama niewiem jaka:((((naprawde bylabym strasznie wdzieczna gdybym uzyskala konkretna odpowiedz na moje pytanka mimo ze wiem ze prostownic jest duzo

• gość
  • gość Avatar

gość odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

Witam, w dużej mierze żależy ile chcesz przeznaczyc pieniędzy na zakup prostownicy. Te lepsze zaczynają się od 200zł a kończą na 1000zł, więc się zastanów ile chcesz przeznaczyć kasy na taki prezent dla siebie. Najlepsze prostownice sa to takie które posiadaja plytke grzewcza z pelnej ceramiki i ję można już kupić za ok 200zł muszą mieć jak największą moc Wat. Nie bierz prostownicy, która ma mniej niz 50 Wat, chociaż polecam prostownice która ma 220Wat, co do marki to nie polece nic konkretnwgo gdyż są to odcucia subiektywne (ja wole tą Ty wolisz tamtą). Jak sama piszesz masz włosy pół długie więć polecam prostownice o grubości 1 cala, łatwiej Ci będzie nią operować. Dodam jeszcze, że oprócz prostownicy bardzo ważną sprawą jest używanie środków ochronnych do włosów. W dużej mierze to kosmetyki lepiej chronią włos niż prostownica, wydaje mi się, że lepiej zainwestować pieniądze w kosmetyki ochronne niż w najlepszą prostownice.

• sabina
  • sabina Avatar

sabina odpowiedział w temacie: Re: Jaka prostownica do włosów

witam:) dziekuje bardzo za odpowiedz na moje pytanko:)bo teraz juz mniej wiecej wiem czego mam szukac i na co zwracac uwage:)czyli teraz juz niechodzi o sama marke danej prostownicy lecz o jej moc w watach i oby miala ceramiczne plytki, tak?a jezeli chodzi o te srodki ktore beda mi pomagaly w ochornie jak i lepszemu prostowaniu to jakie sa dobre?aa i jeszcze jedno,dobrze jest gdy prostownica jest z jonizacja czy to niema znaczenia?z gory dziekuje za odpowiedz na moje pytanka i pozdrawiam.sabina.papa

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum