Maszynka do włosów

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

hej ja też bym polecił zakup profesjonalnej maszynki, lepsza i na dłużej wystarczy
Pytanie na jaką długość chcesz się strzyc i czy ma być tylko dla twojego użytku?
Jeżeli mam wybrać z tych trzch modeli to zdecydowałbym się na, który z modeli babyliss`a.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

dendrolog odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

zamierzam maszynke stosowac wylacznie w uzytku domowym, strzyzenie na krotko

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Jeżeli ma byc tylko dla Twojego uzytku to wybierz taką maszynke, która będzie miała nakładki z długością odpowiednią tylko dla Ciebie.
Pamiętaj żeby była jak najmocniejsza no i na elektromagnes. Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie jeżeli maszynka będzie podłączona na stałe do kabla.

• vitos
  • vitos Avatar

vitos odpowiedział w temacie: Maszynka do włosów

Witam Wszystkich!
Od dawna chcę kupić dobrą maszynkę do cięcia włosów, ale zawsze jest jakiś problem. Mam włosy cienkie i delikatne i przeważnie tnę się na 0,3-15mm. Kiedyś używałem maszynki Philips i była ok, potem kupiłem Remington HC600 i nie był to udany zakup - grube włosy cięła bez problemu, ale nie moje. Zostawały niedocięte kosmyki itp. Sprzedałem i szukam maszynki, która będzie niezawodna i służyła przez wiele lat. Słyszałem dobre opinie o firmie Whal (ależ są drogie!!!) i Babyliss.
Pozdrawiam
Witek

pasja odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

W swojej pracy używam 4 maszynek przy jednym strzyzeniu. Ale jeśli miałabym wybrac jedna w dodatku do jednej długości to z pewnością byłaby WAHL senior.
Do niej jest caly szereg plastikowych nakladek. POLECAM[img]images/fbfiles/images/maszynka_423.jpg

Bo w...
Załączniki:

• vitos
  • vitos Avatar

vitos odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Dzięki za odpowiedź!!! Zapomniałem dodać jeszcze, że sam się strzygę i potrzebuję maszynki którą łatwo będzie obsługiwać samemu. Czy oprócz Seniora, są jeszcze maszynki, które byś polecił? Czy masz jakieś doświadczenie z maszynkami Babyliss Forfex? Pozdrawiam

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum