Maszynka do włosów

pasja odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Domyslilam sie, ze chodzi Ci o strzyzenie domowe i dlatego Ci ja polecilam.
Jest bardzo latwa w obsludze ze wzgledu na plastikowe nakladki, w miare lekka a co najwazniejsze jest wytrzmala. Do reszty maszynek jakie uzywam trzeba miec doswiadczenie ;)
Forfex jako firme znam ale maszynek nie mialam okazji uzywac ze wzgledu na to ze jestem zadowolona z jakich posiadam i nie mialam potzreby probowac innych 8-) Ale jesli bedzie miala plastikowe nakladki to jak najbardziej dla Twojego uzytku sie nada.

Z pewnoscia nie kupuj taniej a bron Boze w zestawie z nozyczkami i grzebieniem bo to jest na calej lini porazka. No chyba, ze lubisz wyrzycac pieniadze w bloto to kup odrazu 3 na jedno strzyzenie ;-)

Bo w...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Dla mnie najlepsza maszynka jak istnieje na rynku to firma Moser. Koszt ok 450 zł ale na allergo można ją kupić taniej ok 390 zł.
Uważam że dla Ciebie będzie idealnym zakupem, gdyż dla Twojego użytku starzczy Ci do końca życia.
Lepiej dać troszkę więcej kasy ale mieć na zawsze, sam wiesz że tani sprzęt szybko się psuje.
Model, który Ci proponuje to MASZYNKA MOSER chrom style typ 1871
Możesz też zastanowić się nad zakupem tańszej maszynki z tej firmy, ale powiem Ci, że sam używam jej w moich salonach i nigdy mnie nie zawiodła.
Tu masz fotke jak ona wygląda.[img]images/fbfiles/images/182195192_828.jpg

Załączniki:

• vitos
  • vitos Avatar

vitos odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Oczywiście chodziło mi o użytek domowy. Na pewno skorzystam z Waszych rad.Pozdrawiam

pasja odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Fryzjer czy MASZYNKA MOSER ma regulacja z boku wysokości czy tylko nakładki?
Jak często musisz ja ładować?
Na pewno bezprzewodowa jest wygodniejsza w użytku więc z pewnościa plus dla niej.

Bo w...

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Tak maszynka Moser ma regulowana głowicę, do tego są też nakładki 3mmm, 6mm, 9mm, 12mm.
Ten model co pokazałem ma akumulator wbudowany i mozna tez strzyc na kablu, model wyższy jest tylko na akumulatorki (obie są bezprzewodowe). Powiem, że oba modele są bardzo udane i nigdy mnie nie zawiodłą ta maszynka.
Co do ładowania,wszystko zależy od natężenia pracy ale tak z doświadczenia dodam, że wytrzymuje ok 1,5h ciągłej pracy. Powiem, że jeszcze nigdy mi sie tak nie zdarzyło, żeby była rozładowana.
Poprostu cud maszynka, miałem kilka juz maszynek w zyciu ale od kilku lat strzygę tylko tą i żadną inną.

hammer odpowiedział w temacie: jaka maszynke kupić?

Potrzebuje maszynke do wlosow grubych i gęstych. Moge wydać max 130 zł. maszynka bedzie wykorzystywana na potrzeby domowe (raz na 2 miesiace wloski beda ciete :) )

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum