Maszynka do włosów

• matija
  • matija Avatar Autor

matija stworzył temat: Maszynka do włosów

W najbliższym czasie planuje wyjazd za granicę, i tu powstaje problem co z fryzjerem :-) wiem, ze na zachodzie usługi fryzjerskie są drogie i chciałbym sam się strzyc ale nie wiem jaką maszynke kupić? czy taka z marketu wystarczy czy lepiej kupić jakąś droższą ale bez przesady i gdzie szukać lepszych maszynek?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Ja napewno polecam zakup maszynki profesjonalnej, Cena takiej maszynki wacha sie od 200 zł do 1000 zł Toie bym polecał zakup jakiejś tańszej maszynki, na Twoje potrzeby npewno Ci starczy. Co do firmy ja osobiście preferuje firmę Moser (sam taką posiadam na swoich salnac) ale są też inne firmy warte polecenia i używania.

• mafix
  • mafix Avatar

mafix odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Ja sobie kupiłem maszynek w Media Philps i jestem zadowolony, kosztowało mnie to mnie niż 100 zł. jak narazie strzyże bez zatstrzezeń

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Teoretycznie można kupic taką maszynke ale czy długo ona pociągnie? i czy wszystkie włsy Ci zatenie bo jakos nie sadze :-D

dendrolog odpowiedział w temacie: Jaka maszynke do wlosow wybrac

Witam, przymierzam sie do zakupu maszynki do strzyzenia wolosw i nie za bardoz wiem jaka wybrac. W opisach widze takie nazwy jak trymer lub maszynka do strzyzenia wlosow, i tu pojawia sie problem bo nie wiem czy jesli kupie maszynke do wlosow o nazwie trymer to czy ona jest naprawde do wlosow:)?? Wybor padl na firme babyliss lub philips, ktora firme polecacie?? Ponizej podaje linki ze sprzetem ktory chce kupic pomozcie wybrac!!!!!! Jestem laikiem, potrzebuje maszynki trwalej, porecznej, precyzyjnej, do strzyzenia wlosow:)

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4427926/Trail/C%24cip%3D50116.Bathroom%2Band%2Bpersonal%2Bcare%3EC%24cip%3D50145.Personal%2Bcare%3EC%24cip%3D50150.Clippers%2Band%2Btrimmers%3EFC%24Brands%3DBaByliss.BaByliss.htm

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4415031/Trail/C%24cip%3D50116.Bathroom%2Band%2Bpersonal%2Bcare%3EC%24cip%3D50145.Personal%2Bcare%3EC%24cip%3D50150.Clippers%2Band%2Btrimmers%3EFC%24Brands%3DPhilips.Philips.htm

http://www.coopelectricalshop.co.uk/products/ProductDetail.asp?ProductCode=BAB-SHV-7438U-S

Ania odpowiedział w temacie: Re: Maszynka do włosów

Witam, trymer-to maszynka ,która usuwa włosy z uszu i z nosa (a podejrzewam że chodzi ci raczej o włosy na głowie :-) ).Polecam maszynkę profesjonalną ,firma już nie ma większego znaczenia.Jeśli kupisz maszynkę profesjonalną na elektromagnes ,z pewnością będzie ci dobrze służyła.Pozdrawiam

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum