Prostownica na mokre włosy

KlaudiaKlaudusia666 stworzył temat: Prostownica na mokre włosy

Witam, chciałabym zakupić prostownice na mokre włosy dlatego potrzebuje porady, czy taka prostownica spełnia swoje zastosowanie? Jakiej firmy jest najlepsza i gdzie mozna kupić?

Klaudia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jedynka-24 odpowiedział w temacie: Prostownica na mokre włosy

Prostownice kupisz np w sklepach internetowych jednak nie polecam używać ją bezpośrednio na mokre włosy. Najlepiej oczywiście jeżeli będzie posiadała funkcję regulacji temperatury oraz jonizacji. W jakim budżecie chcesz się zmieścić? Proponuję jeden z modeli Babyliss lub Remingtona.

...

kopuła odpowiedział w temacie: Prostownica na mokre włosy

Dużo lepiej użyć przed prostowaniem kremu wygładzającego, na przykład: http://www.lorealparis.pl/needs/stylizacja-wlosow/ochrona-przed-wysokimi-temperaturami.aspx i potem dopiero prostować. Ja tak robię i nie niszczą mi się jakoś mega bardzo włosy.

BoWłosMaSwójGłos odpowiedział w temacie: Prostownica na mokre włosy

Na mokre włosy i w celu regeneracji warto zastosować Iron Repair Sauny czyli Ultradźwiękową prostownicę do kuracji włosów, która odbudowuje osłonkę włosa zwaną kutikulą (przezroczysta część włosa), która odpowiada za połysk włosów, a także miękkość w dotyku. http://bowlosmaswojglos.blogspot.com/2015/04/ultradzwieki-do-wosow-kazdy-salon.html

...

Mikaela odpowiedział w temacie: Prostownica na mokre włosy

polecam firmę remington, moja bez żadnych przeszkód sprawnie działa a trochę już ją mam i używam

LaPuella.pl odpowiedział w temacie: Prostownica na mokre włosy

Do stylizacji zarówno suchych jak i wilgotnych włosów idealna jest prostownica BaByliss Wet & Dry

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum