Założenie własnego zakładu fryzjerskiego

  • Posty: 14

Roxa stworzył temat: Założenie własnego zakładu fryzjerskiego

Rzadko się zdarza, że uda się założyć własny salon w oparciu o klientów którzy nas znają. Najczęściej do wszystkiego musimy dojść sami, a to wymaga czasu. Dużo pomaga niższy przez dwa lata ZUS, i duża życzliwość niektórych hurtowni fryzjerskich. Niestety bez poręczycieli nie możemy liczyć na pomoc RUP i zostaje nam kredyt na rozpoczęcie działalności. Brać, czy nie? Jedna szkoła mówi o tym ze jak ruszać to na całego. Nie można otwierać salonu fryzjerskiego który wygląda jakby właśnie zbankrutował. Z drugiej strony trzeba mieć jakąś nadzieję ze punkt się przyjmie i klienci będą nas odwiedzać i polecać. Banki mają różne oferty dla otwierających się firm. Z pewnością sytuacja na rynku bankowym sprzyja tanim kredytom, tym bardziej inwestycyjnym. Gdzie brać kredyt. Chyba najlepiej sprawdzić u doradcy finansowego http://taxcare.pl/finansowanie/kredyt-firmowy/kredyt-na-start-rok-bez-zus . Ma on najczęściej ofertę kilku banków i dobierze nam najlepszą która będzie nam pasować.

#17259

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Założenie własnego zakładu fryzjerskiego

Myślę,że duży kredyt na sam początek działalności to dosyć ryzykowne posunięcie na które mało kto się zdecyduje,w końcu potem do spłaty dochodzą także odsetki i o tym również należy pamiętać.


...
#17327

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

BoWłosMaSwójGłos odpowiedział w temacie: Założenie własnego zakładu fryzjerskiego

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z pustego i Salomon nie naleje, więc jakiś kapitał mieć trzeba. Jeśli nie możesz z jakiś przyczyn ubiegać się o dofinansowanie z PUP, spróbuj poszukać innych form dofinansowań - nie zawsze są one bezzwrotne, ale czasami na bardzo korzystnych warunkach. Poczytaj sobie o funduszu Jeremy albo o start-upach ;)
Pozwodzenia życzę!


...
#17690

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum