Nożyczki fryzjerskie, dobre i tanie

bac0 stworzył temat: Nożyczki fryzjerskie, dobre i tanie

Witam chciałbym kupić znajomej jako prezent nożyczki fryzjerskie :)

Wiem, że interesuje ją świat fryzjerski, lubi robić różne fryzury jest młodą osobą i myśli w przyszłości o prawdziwym fryzjerstwie.
Wiem, że ciężko jest kupić dobre i tanie nożyczki do włosów. Jednak myślę, że będzie to taki oryginalny prezent, ponieważ zdaje mi się, że nie posiada specjalnego sprzętu. Kwota jaką sobie wyznaczyłem to 50zł, czy mogę kupić za tą kwotę coś z czego będzie zadowolona. Dużo czytałem już o nożyczkach i firmach jakimi należy się kierować, ale ciężko mi cokolwiek znaleźć.

Chciałbym po prostu kupić coś czego nie będzie musiała za 2 miesiące wymieniać.

Znalazłem nożyczki Jaguar na znanym nam serwisie aukcyjnym, są ładnie zapakowane, ale czy to ta firma Jaguar, która jest polecana przez innych, czy może "podróba"?

Podpisane są: Jaguar J601-60
Profesjonalne nożyczki fryzjerskie
(myślę, że na aukcje traficie bez problemu)

Zdjęcie:

Prosiłbym serdecznie o wasze propozycje, ponieważ ja się nie za bardzo na tym znam :dry:
Z góry dziękuję za pomoc :kiss:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jedynka-24 odpowiedział w temacie: Nożyczki fryzjerskie, dobre i tanie

Jeżeli możesz to wstaw link,ponieważ nie mogę stwierdzić co to dokładnie za nożyczki. Na naszej stronie także znajdziesz szeroki wybór artykułów fryzjerskich,podaj budżet jaki posiadasz na ten cel i chętnie pomożemy coś wybrać.

...

Monkey odpowiedział w temacie: Nożyczki fryzjerskie, dobre i tanie

Podawał już budżet - 50 zł.

Deska Tarasowa Poznań

Pendolino odpowiedział w temacie: Nożyczki fryzjerskie, dobre i tanie

Nie ma co oszczędzać na nożyczkach, w końcu to narzedzie Twojej pracy- trochę droższe, ale umówmy się żadna wysoka półka to nożyczki fryzjerskie FOX i tego samego producenta degażówki, trochę drożej ale warto odłożyć to nożyczki Jaguar- https://emporium.com.pl/produkty/akcesoria/nozyczki-fryzjerskie,2,323

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum