Farbowanie włosów na blond

Wanda16 stworzył temat: Farbowanie włosów na blond

Czy jeżeli mam trochę zniszczone końcówki włosów i mam takiciemny blond to mogę jeszcze pofsrbowac aby dojść do jasnego blondu i ile czasu by zajęło aby dojść do takiego koloru,a jak później pielęgnować takie pofarbowane włosy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

M_rysia90 odpowiedział w temacie: Farbowanie włosów na blond

Hej, myślałaś o refleksach? Jeśli masz podniszczone końcówki to rozjaśnienie całości włosów może serio znacząco je osłabić ;/ w przypadku refleksów bierze się tylko cienkie pasma więc minimalizuje się zniszczenia. No i włosy blond wyglądają bardzo naturalnie jak są na nich poprawnie zrobione refleksy. Poczytaj tutaj https://www.sukceskobiety.pl/2023/11/14/refleksy-na-wlosach-modny-sposob-na-podkreslenie-urody/ może Ci to coś rozjaśni. Jak zaczniesz od jednej wizyty, to może efekt będzie delikatny, ale zobaczysz jak reagują twoje włosy. Możesz umówić się potem na kolejne wizyty z rozjaśnianiem, ważne żeby podejść do tematu stopniowo i nie spalić włosów. Pielęgnacja rozjaśnianych włosów nie jest super trudna, ale trzeba pamiętać żeby ograniczyć stylizacje na gorąco i regularnie używać odżywek i masek :D

Acia37 odpowiedział w temacie: Farbowanie włosów na blond

Hej. Jestem naturalną szatynką. Farbuję włosy na blond już od wielu lat, albo u fryzjera (2 x w roku dla odświeżenia koloru. I tu mam zawsze najlepszy kolor) lub farbami gotowymi kupionymi w drogerii lub farbą + woda 9% i robię mieszanką sama 1:2.
Problem polega na tym, że zarówno przy farbach gotowych z drogerii jak i przy farbach, które mieszam z wodą utlenioną niemal ZA KAŻDYM razem wychodzi mi mniej lub bardziej żółty kolor, którego nie cierpię! Próbowałam różnych odcieni blondu: od blondu popielatego (ten 10 lat temu w farbie gotowej Loreal wychodził dokładnie jako blond popielaty. Teraz już nie ma takich farb!) po blond beżowy, blond beżowo-popielaty, efekt jest ZAWSZE ten sam: żółty blond. Powiem szczerze, że mam już tego serdecznie dość, bo ilość farb i firm, które wypróbowałam jest dość spora i kończy się tym, że po rozpoczęciu farby na odrosty pozostała część farby ląduje w koszu!
Mieszam farbę i wodę zgodnie z instrukcją 1:2, czasami nawet tej wody dodaję trochę więcej, za radą pani ze sklepu przeszłam z wody 6% na 9%, a efekt czy czas ten sam.
Czy mogę poprosić o poradę co z tym fantem zrobić? Może jednak coś źle robię? Może muszę kupić jakiś toner? Tylko jaki? Zależy mi na blondzie popielatym lub beżowym, nie za jasny, nie za ciemny. Byleby NIE ŻÓŁTY!

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• asia76 Avatar Detoks sokowy

Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

Ostatni post przez asia76

• asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

• asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..