Dekoloryzacja - ratunku !!

zorah stworzył temat: Dekoloryzacja - ratunku !!

Witam. Mam spory problem. Ale od początku. farbowałam włosy od ok 3 lat na bardzo ciemny brąz farbą Olia Garniera i ostatnio Syossa na taki sam odcien. Zmęczył mnie już ten kolor i postanowiłam dokonać dekoloryzacji ,dekoloryzatorem firmy Renee Blanche. Zakupiłam 2 zestawy i zabrałam się do roboty. Dekoloryzację przeprowadziłam pierwszego dnia 3 -krotnie... Myłam szamponem oczyszczającym o neutralnym ph i na koniec zakwasiłam włosy płukanką z octu i cytryny. Kolor wiadomo jaki wyszedł. Rudy na górze i coraz to ciemniejsze aż prawie ciemnobrązowe na końcach. Dla wyrównania odcienia postanowiłam położyć na krótki ,kontrolowany czas rozjaśniacz 12 % Joanna ..Zaczęłam nakładać najpierw pasmami i jakiż był szok gdy nałożyłam na kilka pasm ten rozjaśniacz a włosy wróciły do wyjściowego koloru ( czarne praktycznie) . To było właściwie jak za dotknięciem rożczki bo efekt był natychmiastowy. Może ktoś odpowie mi na pytanie dlaczego rozjaśniacz zamiast rozjaśnić ,spowodował ze kolor wrócił w zasadzie do wyjściowego i dlaczego tak włosy zareagowały???. nie chcę wracacać spowrotem do starego koloru ,ale też w tym momencie wyglądam tragicznie? co mam zrobić zeby włosy złapały rozjaśniacz???? pliz :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena