Kręcone włosy.

  • Posty: 1

livamelibadwi stworzył temat: Kręcone włosy.

Witam wszystkich! Odwiedziłem to forum ze względu na moją bezradność, co do moich włosów. Zacznę od tego, że mam gęste i dość grube włosy, natomiast są one proste... Może w jakimś stopniu są podatne na ''stylizację'', ale trzeba się namęczyć i dużo włożyć w to pracy, a i tak nie zawsze mam swój oczekiwany efekt. Moim marzeniem byłoby posiadanie naturalnych kręconych włosów, umyć wysuszyć i tyle! Tak jednak nie jest. Moje pytanie, więc brzmi jak to osiągnąć??? :/
PS jestem nastolatkiem i na starcie chciałbym powiedzieć, że nie jestem zbytnio przekonany do trwałej ondulacji włosów, ale może ktoś wysunie ciekawą propozycję i mnie przekona... Po to tu jestem, ponieważ sam jestem bezradny. Z góry dziękuję za pomoc!!!

#19732

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

sarakwiatkowska1212 odpowiedział w temacie: Kręcone włosy.

Poleca krem do stylizacji włosów --> https://ph-progress.pl/kosswell-curl-trainer-150ml/ Wystarczy rozetrzeć trochę w dłoniach i wgnieść w wilgotne włosy, a następnie wysuszyć najlepiej suszarką z dyfuzorem -->https://ph-progress.pl/dyfuzor-do-suszarki-fryzjerskiej-uniwersalny/ :)

#19754

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 10

Rouge odpowiedział w temacie: Kręcone włosy.

Ja mam odwrotnie.. mam kręte włosy a chciałbym mieć proste i grube. Cóż... każdy ma swoje preferencje.

#19863

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum