Zniszczone włosy!! co robić!!

Ania odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

Ja osobiście nie znam tonacji Safiry ,fryzjerzy raczej nie pracują na ,,sklepowych "farbach.

mala_francuska odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

Oki kolorek zmieniłam... wybrałam jednak "turecką mokke" z safiry właśnie... kolor wyszedł bardzo podobny do mojego naturalnego (bynajmniej tak mi sie wydaje)... podcięłam je żeby mniej więcej usunąć te zniszczone... dlatego dosć znacznie je wycieniowałam... ale wsumie ogólnie jestem z efektu zadowolona...

Mam jeszcze jedno pytanie... znacie jakies dobre tabletki albo preparaty na wzmocnienie wlosów?? żeby zaczeły rosnąć i żeby były mocniejsze...

magatam odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

h - pantoten dostępne w aptekach

mala_francuska odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

:((( jednak to nie był dobry pomysł:( każdy uważa ze w blondzie wyglądam lepiej:(( a w dodatku ja się w takich włosach kiepsko czuje:(( i co teraz ?? znając życie pewnie znowu będę chciała zejść do blondu jak jeszcze jedna osoba mi powie że kiepsko:(( i wtedy dopiero będę miała zniszczone włosy:((

PS. teoretycznie gdybym teraz chciala zejsć do plondu przez pasemka... jakich kosmetyków używać do odbudowania włosków??

Powerlook_pl odpowiedział w temacie: Odp: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

proponuję zaprzestać farbowanie włosów na jakiś czas i dam odpocząć i zregenerować się chociaż trochę. Warto udać się do salonu fryzjerskiego i zafundować włosom jakieś zabiegi regenerujące.A także zasięgnąć porady jakich kosmetyków i jakie zabiegi wykonywać w domu, aby odbudować włosy.

...

dudus odpowiedział w temacie: Odp: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

Nigdy w życiu nie kupuj sklepowej palety(palette)!!!! Mnie tak załatwiła włosy że wyglądałam jakbym miała słomę na głowie. Co prawda byłam po 3 koloryzacjach w przeciągu 1 miesiąca(do pokazów) ale to co mi zrobiła palette, o zgrozo! od tego czasu unikałam wszelkich farb z amoniakiem i ew. farbowałam się tylko u fryzjerów. Co do pielęgnacji to zapewnij sobie wieczór u fryzjera, albo zaopatrz się w produkty fryzjerskie ja od jakiegoś czasu używam produktów firmy Toni&Guy. A co do koloryzacji to zdecyduj się na kolor który podoba się Tobie a nie znajomym ;) TO Ty masz się dobrze czuć!

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum