Zniszczone włosy!! co robić!!

annakaraaa odpowiedział w temacie: Zniszczone włosy!! co robić!!

polecam Ci maske na włosy firmy kemon, gwarantuje że już po miesiącu zobaczysz efekty, bardzo odżywia i stymuluje wzrost włośów, dogłębnie nawilża i wygładza, najtaniej kupisz ją tu http://lokikoki.pl/product-pol-3148-ACTYVA-Disciplina-Mask-Maska-dyscyplinujaca-200-ml-Kemon.html

maratonczyk7 odpowiedział w temacie: Zniszczone włosy!! co robić!!

Włosy nie lubią jak się je często farbuje. To je osłabia

detektywi-prawnicy.pl

fantom133 odpowiedział w temacie: Zniszczone włosy!! co robić!!

Ja myśle że wyjdzie
markopradom.pl

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Zniszczone włosy!! co robić!!

Równie dobrze możesz poszukać w innych hurtowniach i sklepach z artykułami do fryzjerstwa,tam także znajdziesz szeroki wybór. Poza tym zbyt częste próby farbowania faktycznie w znacznym stopniu mogą osłabić włosy wiec starajmy się tego unikać,a jeżeli już to używać tej dobrej,sprawdzonej farby.

...

fb_164192057329053 odpowiedział w temacie: Zniszczone włosy!! co robić!!

Ja też miałam zniszczone włosy, nawet bardzo. Stwierdziłam, że zanim obetnę, kupię sobie jakąś serię kosmetyków i jakieś suplementy diety. Najpierw w ogóle przestałam je suszyć i prostować. Stosuję serię Kosswell Macadamia z olejkiem makadamia i jestem bardzo zadowolona z efektu! Efekt widać praktycznie od razu, a przy dłuższym stosowaniu jest znaczna poprawa. Rewelacja jak dla mnie!

radek.bartniak odpowiedział w temacie: Zniszczone włosy!! co robić!!

Cześć,

przede wszystkim przemyśl być może warto skorzystać z keratynowego prostowania włosów. Wzmacnia strukturę i efekt jest naprawdę godny polecenia.

Zainwestuj w codzienne odżywki do pielęgnacji włosa, obecnie chyba najtaniej i najlepiej jest w Lidlu (pomijając drogerie takie jak Hebe czy Rossman) promocje, przeceny, wyprzedaże, gazetki w Lidlu jak i innych sklepów możesz zobaczyć na igazetka.pl.

Swoim klientkom zawsze doradzam - zdrowa kondycja włosa jest najważniejsza.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum