Zniszczone włosy!! co robić!!

mala_francuska stworzył temat: Zniszczone włosy!! co robić!!

Witam,
Historia moich włosów:
około 4 lata temu zaczęłam rozjaśniać włosy (z takiego typowego mysiego polskiego brązu) na bardzo jasny blond... przy czym często poddawałam je zabiegom typu prostowanie, suszenie... co również im nie sprzyjało... oczywiście stosowałam przy tym różne odżywki bo bez tego miałam w ogule problem z rozczesywaniem... około 2 lata temu wpadłam na genialny pomysł... żeby z takiego ostrego blondu przefarbować sobie na czarny (o zgrozo wybrałam palette!!!!!!!!!!!!!!) jak zobaczyłam jak wyglądam ręce mi opadły i wpadłam w histerie;p po czym od razu stwierdziłam że chcę wrócić do włosów sprzed eksperymentu... oczywiście odczekałam aż farba mi naturalnie przynajmniej trochę zejdzie... (do koloru zielonego!!!) i poszłam do fryzjera żeby cos z tym zrobił... oczywiście za pierwszym razem efekt jeszcze nie był ten sam... wyszedł mi brąz o 1000 odcieni (swoją drogą fajny kolor)... za drugim razem praktycznie wróciłam do mojego blondu... ale moje włosy strasznie na tym ucierpiały!!!
(od tego czasu minął rok) nadal rozjaśniamodrosty i w dodatku w ogule nie chcą rosnąć.. co urosną to sie łamią!!!
I moje pytanie jest takie:
Czy jeśli nałożyła bym sobie Safire drzewo sandałowe... i zostawiła bym to tak mniej więcej w moim naturalnym kolorze i tylko od czasu do czasu bym ja nakładala bez rozjaśniania juz... czy moje włosy się odbudują?? zaczną rosnąć normalnie?? bo jeśli nie to wolę sie nie męczyć z brązami i nadal pozostać na blondzie... tylko co zrobić aby je zregenerować??? POMÓŻCIE BO NIE CHCE NA STAROŚĆ BYĆ ŁYSA!!!

mala_francuska odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

Wiem rozpisałam sie;p wybaczcie ;-)

Ania odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

No z pewnością farbując włosy na brąz odbudujesz je szybciej niż pozostałabyś przy blondzie

no właśnie mam dylemat co zrobić:/

Ania odpowiedział w temacie: Re: Zniszczone włosy!! co robić!!

Ja zdecydowanie wybrałabym zdrową kondycję włosa....

No wsumie tak... a co sądzicie na temat safiry drzewo sandałowe?? wyjdzie mi taki jasny (mysi) brąz z mojego jaśniutkiego blondu??

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum