odżywki i szampony help!!

Kate90 odpowiedział w temacie: odżywki i szampony help!!

Cześć dziewczyny organizuję konkurs na fb. Do wygrania jest zabieg odnowy dla włosów zniszczonych renomowaną firmą alfaparf :) Trzeba tylko dojechać do salonu w razie wygranej :)

ttps://www.facebook.com/pages/Kropla-Orientu/216619385181869

fb/Kropla Orientu

...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

uRadka_pl odpowiedział w temacie: odżywki i szampony help!!

Czy konkurs jest w dalszym ciągu aktualny? Bo nie zaglądałam tutaj wcześniej a warto byłoby wziąć udział,szkoda ze tak późno się o tym dowiaduje,więc czekam na pozostałe szczegóły:)

...

kolkorude odpowiedział w temacie: odżywki i szampony help!!

Ja stawiam na gamę http://www.garnier.pl/wlosy i póki co jestem bardzo zadowolona, choć nie jest to chyba profesjonalna opcja :P

maarcin odpowiedział w temacie: odżywki i szampony help!!

Syoss nie jest nawet namiastką profesjonalnej firmy. Profesjonaliści to są tam tylko w reklamie i to specjaliści o marketingu ;)

Agniesia.S odpowiedział w temacie: odżywki i szampony help!!

Ja zawsze korzystam z masek i odżywek marki Schwarzkopf i są najlepsze :)

Berendowicz i Kublin (http://www.berendowicz-kublin.pl/) bazują na tych produktach, tam też je po raz pierwszy poznałam.

Rewelacja dla każdego, kto chce skutecznych i widocznych efektów.

danielczuk odpowiedział w temacie: odżywki i szampony help!!

Zawsze można ugryźć temat pielęgnacji włosów od innej strony. Działanie marek fryzjerskich jest znane, jeśli możesz sobie pozwolić na kupienie kosmetyków profesjonalnych, zawsze możesz poprosić swojego zaufanego fryzjera o poradę. Same kosmetyki Syoss czy Loreal obawiam się, że nie będą w stanie dać takiego efektu jakiego spodziewałabyś się po wizycie w salonie fryzjerskim. Jeśli chcesz zadbać
o swoje włosy i mieć pewność, że składy kosmetyków do pielęgnacji, będą miały dobry wpływ na Twoją skórę, możesz zainwestować
w kosmetyki naturalne. Takie szampony mają wiele wyciągów roślinnych, są lekkie i potrafią zdziałać z włosami cuda.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum