Wypadające włosy - totalne łysienie

  • Posty: 2

mariika stworzył temat: Wypadające włosy - totalne łysienie

Witam,
Słuchajcie od dłuższego czasu mam problem z łysieniem. Włosy wypadają coraz bardziej a ja nie bardzo wiem co zrobić. Tabletki na porost włosów nie poamgają, szampony nie działają. Totalna masakra!

Wygląda to jakbym powyrywał sobie włosy w danym miejscu:



Nie bardzo wiem w którą stronę iść by choć trochę zatrzymać ten proces. Czy są jakieś sposoby, które pomogą? Może jakieś tabletki na receptę? Z góry dzięki za podowiedzi fachowców! Nie chcę sama kupować kolejnych preparatów bo są one potwornie drogie i malo skuteczne, czekam więc na pomoc:)

#20076

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 2

mariika odpowiedział w temacie: Wypadające włosy - totalne łysienie

Pomoże ktoś bo totalnie nie wiem co mam z tymi moimi włosami zrobić...?

#20077

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

freegirl odpowiedział w temacie: Wypadające włosy - totalne łysienie

Po pierwsze to iść do trychologa, a poza tym znaleźć dobre kosmetyki do pielęgnacji. Badania na początek.

#20239

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ageatha odpowiedział w temacie: Wypadające włosy - totalne łysienie

Zdecydowanie tak, trzeba udać się do specjalisty. A czy może testowałaś jakieś szampony przeciw wypadaniu włosów ?

#20407

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 110

asia76 odpowiedział w temacie: Wypadające włosy - totalne łysienie

Jeśli wypadanie włosów jest bardzo mocne, faktycznie najlepiej jest wybrać się do trychologa albo lekarza po odpowiednie badania. Jeśli jednak jest to jedynie tymzcasowy problem i po prostu zauważyliśmy więcej włosów na naszej szczotce, dobrze jest zastanowić się nad pielęgnacja włosów. oraz nad wprowadzeniem nowych metod.

U mnie świetnie sprawdzają się kosmetyki od ojców Bonifratrów:



Skutecznie zatrzymały u mnie wypadanie włosów i znacznie poprawiły ich stan :) Można zamowić je na tej stronie:
https://produktybonifraterskie.pl/rosliny-i-ziola-na-wzmocnienie-wlosow/

#20419

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

KarolKwarc odpowiedział w temacie: Wypadające włosy - totalne łysienie

Zdecydowanie polecam ci udać się do specjalisty na badanie skóry głowy i włosów. Ja na takiej konsultacji byłam w salonie Laser Care przy ul. Grzybowskiej 5. Miałam skórę głowy badaną specjalną kamerką i musiałam też przynieść ostatnie wyniki badań. Na tej podstawie dowiedziałam się jakie zabiegi powinnam zrobić i jak suplementować się, aby zahamować nadmierne łysienie. https://lasercare.pl/pl/sklep/trychologia/

#20444

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas