Wypadanie włosów po porodzie

  • Posty: 76

militaria stworzył temat: Wypadanie włosów po porodzie

Czas porządnie zadbać o siebie, dlatego mam pytanie do mam po porodzie - czy polecacie coś na włosy? Suplementy? Cudowne kosmetyki? Mnie już dłuższy czas włosy wypadają w zastraszającym tempie. Dodatkowo stały się bardzo słabe, szybko klapną. Muszę też myć codziennie, ale właściwie to w połowie dnia czuję, że już są nieświeże. Po porodzie już bylam u fryzjera, no ale to mi pomogło głównie w ogarnięciu końcówek.

#20030

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 110

asia76 odpowiedział w temacie: Wypadanie włosów po porodzie

Na przetłuszczające się spróbuj peelingu skóry głowy i nie myj tak często bo je do tego teraz przyzwyczaiłaś, zwykły szampon męski jest super, a na wzrost biotynox forte-koleżanka po dwóch tygodniach miała takie babyhair, że aż sama byłam zdziwiona/

No i czy bierzesz jakieś witaminy? Niestety ale wiele mam przestaje je przyjmować co skutkuje zwiekszonym wypadaniem włosów, szczególnie jeśli karmi sie piersią....
Polecam wprowadzić Composita Mama http://www.compositamama.pl/ Mają dobry skład.

#20031

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pisaczkowa odpowiedział w temacie: Wypadanie włosów po porodzie

3 ciąze za mną wiec problem z wypadaniem włosów jest mi znany od dawna :D są suplementy i są kosmetyki które warto brac ale najlepiej w zestawie by wzmocnic wlos od srodka ale tez organizm :D

#20608

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

parasolka odpowiedział w temacie: Wypadanie włosów po porodzie

a powiesz cos wiecej co to za suplementy?

#20614

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pisaczkowa odpowiedział w temacie: Wypadanie włosów po porodzie

wejdz sobie na strone eksperciwlosow.pl tam masz produkty firmy the garden oraz suplementy na gorze sa zakladki i tam masz kilka produktow do wyboru :) jak nie wiesz co wybrac to mozesz zrobic test i na maila dostaniesz info co powinnas kupic przy swoich problemach

#20619

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas