Szampony na przetłuszczające się włosy

asia76 stworzył temat: Szampony na przetłuszczające się włosy

Jakiego typu szampon polecicie na problem z przetłuszczaniem sie włosów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

eleonora odpowiedział w temacie: Szampony na przetłuszczające się włosy

Polecam kosmetyki Insight :) Dość trudno jest je znaleźć w sklepach stacjonarnych ale warto jest ich szukac w sklepach internetowych. Szampon świetnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Dobrze się spłukuje. Włosy są po nim miękkie, lejące i lśniące.
https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/INSIGHT-REBALANCING-SEBUM-CONTROL-SHAMPOO-400ml/1084
Jest poza tym mega wydajny :) Na plus
+opakowanie,
+po umyciu włosy są nawilżone,
+cena,

Asia123 odpowiedział w temacie: Szampony na przetłuszczające się włosy

Osobiście polecam szampon Niger Seboradin. Będzie dostępny na pewno w aptece. Skutecznie zmniejsza wydzielanie sebum, włosy dłużej pozostają świeże, ale też pięknie wzmacnia włosy (zawiera wyciąg z czarnej rzodkwi). Dość trudno rozczesują się po nim włosy, więc konieczne jest użycie balsamu/odżywki, która nam to ułatwi. Osobiście mam dość duży problem przetłuszczania, wypadają mi też włosy, dlatego z tej samej serii używam też lotionu do wcierania w skórę głowy (bez spłukiwania). Składniki są w nim bardziej skoncentrowane, podbijają działanie szamponu. Jestem bardzo zadowolona, stosuję trzy tygodnie i widzę już ogromną poprawę :)

aura odpowiedział w temacie: Szampony na przetłuszczające się włosy

Ja zdecydowanie polecam naturalne kosmetyki. Ten szampon bardzo mi pomógł:
https://kosmetykidla.pl/produkt/koperkowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-przetluszczajacych-sie-nawilzajacy-opis-produktu-szampon-do-wlosow-przetluszczajacych-sie-%e2%80%a2oczyszcza-skore-glowy-i-wlosy-dzieki-naturalny/

ToddSweeney odpowiedział w temacie: Szampony na przetłuszczające się włosy

Radzhu Pharmaceris H–Purin Oily. W Internecie jest wiele informacji na temat tego szamponu.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum