Łuszczyca skóry głowy - jakie preparaty stosować, chcąć złagodzić objawy?

• Chaya
  • Chaya Avatar Autor

Chaya stworzył temat: Łuszczyca skóry głowy - jakie preparaty stosować, chcąć złagodzić objawy

Mam klientkę, która ma niesamowity problem z łuszczycą. Jak jej pomóc? Jakie preparaty stosować, chcąc bezpiecznie pozbyć się objawów choroby? Sama, wiele dobrego słyszałam o dermokosmetykach na bazie substancji naturalnych, "dr. Michaels" - czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ich temat? Czy rzeczywiście są tak skuteczne?

trychologia1402 odpowiedział w temacie: Łuszczyca skóry głowy - jakie preparaty stosować, chcąć złagodzić objawy

Najlepiej wysłać taką osobę na badania do trychologa.

W naszym trychologicznym centrum polecamy preparaty dr. Michaels i klienci bardzo je sobie chwalą.
Zawsze jednak przed zakupem robimy próbę aby klient sam stwierdził czy dany preparat jest dla niego odpowiedni.

Bratek odpowiedział w temacie: Łuszczyca skóry głowy - jakie preparaty stosować, chcąć złagodzić objawy

Szampon lecznicy Sulphur Busko Zdrój może się dobrze sprawdzić przy odpowiednim stosowaniu. Nie miałam do czynienia z produktami dr. Michaels, więc się na ich temat nie wypowiem.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• moniooo Avatar Wybór maszynki do strzyżenia na zero

Witam. Szukam maszynko-trymera który będzie służył mi przede wszystkim do golenia na zero (tu i...

Ostatni post przez moniooo

• danielczuk Avatar CENNIK

Ja po roku podwyższyłem cennik o 10 zł na usługach droższych, 5 zł na usługach tańszych. Za...

Ostatni post przez danielczuk

• danielczuk Avatar jak znalezc prace?

Też długo nie mogłem znaleźć pracy. W jednym z salonów szefowa nawet była zainteresowana,...

Ostatni post przez danielczuk