Suche, kręcone włosy - męskie :(

  • Posty: 1

cybersema stworzył temat: Suche, kręcone włosy - męskie :(

Hej. Niestety mecze się z moimi włosami. Nie wiem, czy to rodzinne po stronie mojej mamy, czy zwyczajny przypadek. Posiada suche włochy, zakręcające się. Strasznie problematyczne jest ich ułożenie w jakikolwiek sposób. Fryzjerka polecała mi odżywki nawilżające, ale przyznam, że nie zauważam ogromnego efektu. Aktualnie myje włosy każdego dnia. Każdego wieczoru myję włosy za pomocą szamponu przeciwypadaniu włosów i przeciwłupieżowemu, a co drugi dzień stosuję dodatkowo odżywkę nawilżającą. Od jakiegoś czasu rano stosowałem gumę, ale przez problematyczne ułożenie włosów planuję porzucenie tej metody i stosowania zwyczajnego olejku. Oto moje pytanie:

- Co zrobić, aby lepiej nawilżyć włosy, żeby nie były tak suche i były łatwiejsze w ułożeniu?
- Czy stosowanie z rana olejku jest dobrym wyborem? Czy olejek nie niszczy struktury włosa? Nie mam doświadczenia z olejkami
- Jeśli iść już drogą stosowania olejków, to czy warto stosować jakiś konkretny? Słyszałem o lnianym olejku. Obecnie posiadam olejek Wella Profesional.
- No i podstawowe pytanie - czy codzienny sposób mycia włosów, jak opisałem, nie jest niekorzystny?

#18019

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

marines555 odpowiedział w temacie: Suche, kręcone włosy - męskie :(

Sprawdź sobie preparaty na stronie drhair.pl Wprawdzie są głownie do zagęszczania włosów ale być może znajdziesz też coś na swój problem. Jest to stosunkowo nowy produkt posiadający specjalne mikrowłókna dostępny w kilkunastu kolorach więc może Ci się przyda.

#18025

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum