Dobry zabieg regeneracyjny

Malena odpowiedział w temacie: Dobry zabieg regeneracyjny

w sumie fakt, może zapytam fryzjera po prostu szczerze co może mi pomóc... zadzwonię dzisiaj się umówić na konsultację do mojego salonu albo może podejdę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Malena odpowiedział w temacie: Dobry zabieg regeneracyjny

Dobra opowiem co i jak. Poszłam rano do salonu na konsultację do mojej pani fryzjer, przyjrzała się dokładnie włosom i po oględzinach stwierdziła że olaplex o który pytałam będzie dobrym rozwiązaniem ;) Jako że miała wolny termin na ten sam dzień tylko po 18 siadłam jeszcze tego samego dnia na fotel ;) Cały zabieg nie trwał długo, był bardzo przyjemny, pani była wyjątkowo delikatna ( nie skończyło się wyrwaniem tysiąca włosów jak zazwyczaj) już po spłukaniu "macnełam" włoski i serio były tak niesamowicie śliskiee wielkie woow. Efekty po wysuszeniu jeszcze lepsze, włosy super ułożone mięsiste i jakby grubsze, pytanie czy to zasługa wizyty i kosmetyków jakie użyła pani czy samego olaplexu, dzisiaj umyję głowę to dam znać czy dalej się tak fajnie zachowują ;)

Mikaela odpowiedział w temacie: Dobry zabieg regeneracyjny

No ja jestem takiego zdania że to jest serio zbawienny produkt, nie wyobrażam sobie teraz farbować włosów bez niego, zupełnie inna koloryzacja bez matu suszu i plątania po jakimś czasie

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum