Jak pielęgnować

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Jak pielęgnować

tak na dobrą sprawę to sama woda czy jej temperatura nie jest głównym problemem,bardziej powinniśmy skupić się na szamponie plus odżywce,to czy płukamy w ciepłej czy letniej wodzie ma już drugorzędne znaczenie.

...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

salonanastazja odpowiedział w temacie: Jak pielęgnować

W moim salonie królują wszelkie kuracje np z replex, bo odbudowują mostki dwusiarczkowe. U mnie stawiamy na pielegnację włosów - na odbudowę. Kazda klientka jest poinformowana o kuracji, którą mogę dostosować do jej potrzeb.

Bru_No odpowiedział w temacie: Jak pielęgnować

Ja polecam szampon i odżywkę z serii Wella Elements, ewentualnie do stosowania dwa razy w tygodniu szampilling z SP tylko nie wiem czy Ci go sprzedadzą. Jeśli chodzi o końcówki regularnie polecam ścinać ;-)

Malena odpowiedział w temacie: Jak pielęgnować

spóbuj myjąc głowę szampon pienić na czubku a na końcówkach pozostawiac w trakcie trochę odżywki i żeby tylko lekko z góry spływała piana ;)

fb_164192057329053 odpowiedział w temacie: Jak pielęgnować

Ja miałam zniszczone włosy, nawet bardzo. Najpierw przestałam je suszyć i prostować. Nie używałam też rozjaśniacza tylko farbę.Stosuję szampon, maskę i olejek Kosswell z olejkiem macadamia. Efekt widać już po kilku użyciach.Włosy są nawilżone, gładkie, nie puszą się i nie odstają. Na bardzo zniszczone włosy, można nakładać sam olejek w ciągu dnia (ja tak robiłam). Kosmetyki bardzo wydajne i naturalne! Bardzo ładnie pachną :)

roszpunka27 odpowiedział w temacie: Jak pielęgnować

Ja stosuję olejek kokosowy na końcówki. Poza tym ścinanie końcówek przynajmniej raz na dwa miesiące.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum