Suche kręcone włosy

tasiorek27 stworzył temat: Suche kręcone włosy

Witam, mam średniej długości lekko kręcone włosy (czasem używam prostownicy do grzywki :P ) i mam pytanie jakich kosmetyków używać do ich pielęgnacji (szampon, odżywka) a jakich do stylizacji, żeby był tzw "mokry efekt". Włosy mają skłonność do wypadania, tak mi się wydaje bo gdy je umyje i przeczesze to grzebień jest cały we włosach ;/
Jestem facetem 22lata ;]

Proszę o pomoc bo od fryzjera do którego chodzę dowiedziałem się tylko, że mam kupić szampon do włosów kręconych ale jakiej firmy itp to już nie powiedział.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Afroo_mOniska odpowiedział w temacie: Odp: Suche kręcone włosy

Witaj. Aby nadać Twoim włosom efekt mokrej włoszki polecam firmę keune SERIA SUN SUBLIME - sama używałam tego szampony i włosy bez pomocy kosmetyków takich jak pianki żele były zbędne.:) Sama mam kręcone włosy, lecz używam pianki Subrina strong. Wcieram w mokre włosy , delikatnie je podsuszam i zostawiam do naturalnego wysuszenia, wtedy efekt jest o wiele lepszy. Pozdrawiam.

Afroo_mOniska odpowiedział w temacie: Odp: Suche kręcone włosy

jesli chodzi o wypadanie włosów, pamietaj ze codziennie wypada nam 100 wlosów ;) jesli natomiast wyczesujesz wlosy palcami w pracy w szkole zgłos się do dermatologa to nie koniecznie cos z zewnątrz a np - osłabiony organizm i konieczne bedzie zrobienie badań kontrolnych jak i branie witaminek :):P

tasiorek27 odpowiedział w temacie: Odp: Suche kręcone włosy

A gdzie mogę kupić ten szampon/odżywkę bo w rossmanie niestety nie ma, sprzedaż internetowa?

Dzięki za odpowiedź

Powerlook_pl odpowiedział w temacie: Odp: Suche kręcone włosy

Bardzo dobre są produkty marki Loreal, jednak warto pamiętać, że odżywki powinno się co jakiś czas zmieniać, ponieważ włosy się do nich przyzwyczają, i nie ma takiego efektu jak na początku. Mokry efekt uzyskuje się nakładając żel na wilgotne włosy.

...

asia76 odpowiedział w temacie: Odp: Suche kręcone włosy

Z masek polecam O'Herbal do kręconych i niezdyscyplinowanych z chmielem bodajże. Z biovaxów naturalne oleje (uwaga na kokos) bambus&awokado, isana oil care. Z profesjonalnych polecam serię Joico, kosmetyki może nie sa tanie ale są bardzo wydajne i co najważniejsze widzę dobre efekty na włosach. Dostaniesz je tutaj https://www.cocolita.pl/joico-defy-damage
Z proteinami to też biovax z keratyną albo kallos keratin. Siemię lniane jest super jak ktoś ma czas to warto. Albo kilka kropel gliceryny do maski. I oleje, ale to już kwestia bardzo indywidualna.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• alexseen Avatar Pokazy

After my friends and I couldn't find anything interesting to do for the weekend, we decided to look...

Ostatni post przez alexseen

• pavloviktor Avatar royalvegas

Hello dear friends, I would like to tell you about , a place where I always find great games and...

Ostatni post przez pavloviktor

• militaria Avatar Zabieg botoksu na włosy

Ja olejuję skórę głowy i zostawiam na godzinę do trzech godzin przed myciem, a potem zawsze...

Ostatni post przez militaria