Pilnie potrzebuję pomocy !!!

Ania odpowiedział w temacie: Re: Pilnie potrzebuję pomocy !!!

Cześć .Ja mam w salonie myjnię Pandy z Trzebnicy .Nie masz innego wyjścia jak tylko poczekać na nią,( żeby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych dziur).Gdy hydraulik na nią spojrzy od razu będzie wiedział jak ją zamontować (u mnie wszystkie rury są w podłodze i żadnych przyłączy nie widać).A dla hydraulika taka sprawa to jak dla nas przycięcie końcówek ;-) .Pozdrawiam.

baldek odpowiedział w temacie: Re: Pilnie potrzebuję pomocy !!!

wydaje mi się, że Ania, ma rację czasem lepiej poczekać, tak aby wszystko ładie grało a nie robić prowizorki.
pamietaj, że myjki tak szybko nie przestawisz jak inne rzeczy

mario290 odpowiedział w temacie: Re: Pilnie potrzebuję pomocy !!!

Podbijam temat bo własnie otwieram nowy salon i potzrebuje porady co wybrać?

anna.majerczuk odpowiedział w temacie: Re: Pilnie potrzebuję pomocy !!!

mario290 napisał: Podbijam temat bo własnie otwieram nowy salon i potzrebuje porady co wybrać?

Mario290 nie napisałeś o co dokładnie Ci chodzi? Skoro jest to w temacie instalacji myjni fryzjerskiej podejrzewam, że właśnie o nie Ci chodzi :) W sklepach internetowych jest sporo propozycji, dodatkowo możesz je spokojnie dograć z wystrojem wnętrza i meblami :) Jeśli zastanawiasz się nad różnymi producentami to polecam poczytać tutaj na co zwracać uwagę przy wyborze :) http://classyfurniture.eu/furniture-equipment/qxxv/selecting-hairdressing-salons-furniture.html

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum